Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Притчі, саморозвиток, дайджест

Тут ви знайдете притчі й статті для саморозвитку на теми "Як стати щасливим?", "Що таке щастя?", "Як досягти успіху?", "Як відновити сили і життєву енергію?", "Як реалізувати себе?" тощо.

Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. 

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 


 

Стрес в сучасному світі - звична річ. Пропонуємо статтю Чентела Гербера про те, як перемогти стрес і стати щасливішими.

Доктор Уейн У. Дайер стверджує, що щасливе дитинство - не поняття з уже неіснуючого минулого. Психолог зазначає, що бути дитиною і жити моментом, повністю віддаючи себе цій миті, потрібно завжди. Мовляв, людина завжди може мати щасливе дитинство.Тож пропонуємо переклад публікації доктора Дайера.

Цього разу публікуємо притчу про вміння бачити, співчувати, любити і робити добро.

Притча про мудрого старця, крихкі подарунки і тендітне серце, яке дарують нам...

Цього разу публікуємо притчу з книги "365 притч на щодень" про любов між чоловіком і жінкою, а також про її дорослішання. Як визначити "силу" любові? Притча говорить про те, що сила любові проявляється не в хвилини ніжності й безтурботності, а в моменти випробування і подолання своїх страхів і звичок.

 

 

Притча розповідає про те, що усі знають і те, що приносить біль. Тому завжди потрібно бути готовому вистояти проти зла, але ніколи його не створювати.

Ця притча - про гнів, його наслідки і те, чому потрібно опанувати його. 

Наші відчуття і життя загалом по суті визначається нашим світоглядом, баченням цього світу. Від цього бачення залежить і щастя, і розвиток, і успіх в тій чи іншій сфері. Пропонуємо статтю Торіна Клосовскі про те, як можна змінити погляд на світ за допомогою конкретної поетапної трансформації і розвитку.

Ця притча з книги "365 притч на щодень", виданої видавництвом "Свічадо", - про пошуки Бога і невміння почути його, коли він так близько.

Ця притча - про те, що людина не може однозначно оцінити ситуацію чи подію. Часом "добра" подія може виявитися не надто доброю, а "погана" обернутися великим здобутком.