Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


30 Вер 2014

8 небезпечних думок, які заважають знайти своє покликання

Читайте більше в рубриці Притчі, саморозвиток, дайджест
 

Одна із складових людського щастя - знайти своє "покликання" і реалізувати себе в цьому напрямку. Пропонуємо статтю Генрі Юнттіли про те, що допомагає людям перетворити своє захоплення в успішний бізнес.

Ви ніяк не можете знайти своє покликання, сенс життя? Ви намагалися це зробити, але нічого не виходить?

Ви не самотні.

Але є і хороші новини: вас зупиняє зовсім не те, про що ви думаєте. Перешкоди - всередині вас. Це те, у що ви вирішили повірити. Ось 8 зрадницьких думок, які вам, можливо, знайомі. Саме ці думки потрібно викинути з голови.

 

1. «Я не знаю, з чого почати».

Це не заважає вам почати. Якщо ви відчуваєте натхнення і намір зробити щось, ви завжди можете зробити наступний крок. Єдине, що вас утримує - це ваша переконаність у чомусь.

Скажімо, я кілька років думав почати вести блог. Я міг почати, але весь час знаходив виправдання і причини не робити цього. Мене утримувало те, у що я вірив. Я не думав, що готовий до цього. І коли я все-таки почав, ці думки нікуди не зникли. Просто тепер я не приділяв їм такої уваги. Я був зосереджений на тому, щоб просто це зробити.

 

2. «У мене дуже багато інтересів».

Більшість людей мають декілька захоплень, масу ідей та інтересів. Проблема в самій думці, що ви повинні вибрати з цього всього щось одне і правильне. Проблема навіть в думці, що ви в змозі зробити такий "правильний" вибір.

Ваше завдання - не в тому, щоб передбачати майбутнє або гарантувати, що все пройде добре. Ваше завдання - протестувати приваблюючу вас ідею і подивитися, що вийде з цього. Дивіться на себе як на експериментатора.

 

3. «Я не підходжу для цього».

Цією думкою ви виправдовуєте себе. Але думка - не факт. Якщо ви думаєте, що ще не готові, це не об'єктивна оцінка, а лише ваше відчуття.

Це ж стосується і думок про те, що вам нема чого запропонувати світові. Не це є важливим, а те, що вас притягує. Якщо вас тягне писати - пишіть. Якщо малювати - малюйте. Ви не фахівець світового рівня, але це і є привід почати. Як ви навчитеся, якщо не почнете?

 

4. «Що подумають люди?»

Якщо вас хвилює, що подумають інші, значить, ви вірите, що ваші відчуття і взагалі хід вашого життя повинні бути націлені на те, щоб задовольняти інших людей. Зі мною теж таке було, і я помітив ось що: чим більше я іду за покликом серця, чим більше я вірний самому собі, тим більше люди поважають те, що я роблю. Не всім воно подобається, але моє прагнення нагадує людям про щось всередині них самих.

В кінцевому підсумку робити всіх людей задоволеними і щасливими - не мій обов'язок. Наше щастя визначається не обставинами, а нашими ж думками. І це не означає, що думки обов'язково жорстко контролювати. Просто потрібно ставитися до них не так серйозно.

І це не означає, що мене не хвилюють думки оточуючих - іноді я настільки ж грузну в цьому, як і інші. Але я часто відкидаю цю нав'язливу ідею.

 

5. «А якщо я виберу щось не те?»

Вибрали неправильно? Ну і що? Може, саме це і повинно статися з вами на шляху туди, де ви повинні в підсумку виявитися.

Починаєте помічати, як багато у вас хибних установок? У мене теж. Я до сих пір помічаю нові і нові. Ми хочемо контролювати весь процес, хоча насправді ми мало що контролюємо. Життя тече як річка. Ми не управляємо її рухом, а лише відчуваємо його, рухаємося по ній.

Ваш досвід визначається вашим мисленням. Немає потреби контролювати свої думки - просто стежте за тим, як виникає ваше уявлення про світ.

 

6. «А якщо все це даремно?»

Що, якщо ви даремно витратите час, ідучи за своєю пристрастю? Це неможливо. Адже в кінцевому результаті ви хочете бути щасливими, еге ж? А коли ви робите те, що любите, і йдете за своєю інтуїцією, то відчуваєте радість, умиротворення, спокій. Хіба це може бути даремною тратою часу?

Ви витрачаєте час даремно лише тоді, коли ви вперто обмірковуєте думку, що ви даремно витрачаєте час. Вірячи в це, ви стримуєте себе у дослідженні світу.

 

7. «Знайти покликання повинно бути легко».

Легко повірити, що нам має бути гарантоване життя без проблем, але так не буває. У житті буває і гаряче, і холодне, і чорне, і біле. Можна влаштувати з цього приводу філософську дискусію. Але головне - ви постійно розвиваєтеся і змінюєтеся.

Тому іноді у вас будуть труднощі. Життя буде складним. Іноді навіть болячим.

І це не проблема. Проблема - думати, що має бути інакше. Знайти покликання буває нелегко, хоча не обов'язково це має бути і важко.

А важко буде, якщо ви будете намагатися заздалегідь все зрозуміти або контролювати процес. Але буде легше, якщо ви не будете вставати на шляху у себе і дозволите своїй внутрішній мудрості вести вас.

Зовсім не потрібно знати, яке ваше покликання, щоб іти за своїм чуттям, за своїми інтересами і своєю мудрістю. І діяти поступово, крок за кроком.

 

8. «У мене немає часу».

Пошук покликання зовсім не вимагає звільнятися з роботи, розлучатися з сім'єю або робити щось радикальне. Це просто ще одна ваша ідея про те, як все «має бути». А насправді, навіть якщо у вас є лише 5 вільних хвилин в день, ви можете витратити їх на пошук своєї справжньої пристрасті. Час - не питання. Точніше, це питання штучно придумане.

 

Як жити своїм покликанням

Насправді ми всі вже знаємо, куди треба рухатися, що робити, у чому наша пристрасть. Ми просто ускладнюємо собі шлях, намагаючись заздалегідь все зрозуміти. А це неможливо. Спроби зрозуміти заважають зрозуміти. Ми самі все ускладнюємо.

Сьогодні - протягом дня - постарайтеся помітити ті припущення і думки, що не дають вам зайнятися тим, що ви любите, і реалізувати свої інтереси. Не хвилюйтеся щодо контролю. Просто постарайтеся відчути, що відбувається. І насолоджуйтеся. Робіть, що можете, спираючись на те, що у вас є. Цього достатньо.

 

 

Джерело www.pickthebrain.com

Фото 1hdwallpapers.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему