Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Вер 2014

7 правил успіху мільярдерів

Читайте більше в рубриці Притчі, саморозвиток, дайджест
 

Успіх - це не лише одержима праця, але й певний спосіб мислення, який дозволяє людині йти до успіху, не забуваючи при цьому про добро й людяність. Публікуємо статтю підприємця і філантропа Навина Джейна про 7 правил і особливостей мислення мільярдерів. Цікаво, що тут ідеться про речі, які, задавалося б, не дуже сумісні з мільярдним успіхом - про довіру, скромність, дружбу, допомогу людям... Урешті, в центрі справжнього успіху завжди стоїть головна ідея - допомогти якомога більшій кількості людей.

Я вже давно займаюся підприємництвом. Крім того, що мені пощастило і кілька моїх компаній домоглися успіху, мені також випало щастя працювати з дуже надзвичайними (і надзвичайно успішними) бізнесменами. Які вони? Що відрізняє людей, які будують мільярдні бізнеси, від звичайних підприємців? З мого досвіду, у людей, які домагаються неординарних успіхів, зазвичай є спільні риси, що визначають їхнє ставлення до роботи і життя. Ось декілька з цих характеристик і правил.

 

1. Забудьте про пристрасть - потрібна справжня одержимість.

Ви, напевно, чули, що успіх вимагає пристрасті. Я не згоден. Успіх в житті народжується не з пристрасті, а з одержимості. Вам добре спиться ночами? Я не про таку одержимість. Якщо вам потрібно виходити на сцену і розповідати всім: «У мене величезна пристрасть до X», вже пізно. Навпаки, не ви повинні говорити про це іншим, а інші повинні розповідати вам, що ви чимось одержимі.

 

2. Ви не соромитеся особисто зануритися в найменші деталі.

Щоб довести божевільну ідею до ціни на рівні мільярда, потрібно бути не тільки одержимим, а й вірити, що будь-яка деталь, якою б дрібною вона не була, заслуговує вашої уваги. Часто, особливо на ранній стадії бізнесу, компанії зазнають поразки, тому що хтось випустив з уваги якісь дрібниці.

 

3. Ви прагнете краще пізнати людей, несхожих на вас.

Ми часто найбільше вчимося у людей, які на нас найменше схожі, - чи то експерт в якійсь зовсім чужій для нас сфері або просто бездомний чоловік. Мільярдери прагнуть спілкуватися не тільки з тими, хто схожий на них: вони відкриті до налагодження зв'язків з людьми найрізноманітніших професій і з найбільш різними стилями життя.

Це стосується і повсякденного життя, і навіть пошуку партнера для бізнесу. Ваш ідеальний партнер зовсім не схожий на вас, він заповнює прогалини у вашому наборі навичок. Зокрема, він допоможе вам справитися з усіма серйозними деталями бізнесу, про які йшла мова в пункті 2. Якщо ви по природі не дуже орієнтовані на деталі, то ви можете працювати з кимось, хто доповнює вас в цьому відношенні. Якщо ваша робота - торувати шлях по незнайомій території, то ваш партнер - людина, яка йде за вами і розчищає завали, які виникають.

 

4. До мільярда два шляхи, але кожен з них - це допомога людям.

У концептуальному сенсі стати мільярдером дуже-дуже просто. Потрібно бути мрійником певного типу, який здатний вирішити проблему ціною в $ 10 млрд. Це очевидно, але варто повторити: не можна стати мільярдером, вирішуючи проблеми на $ 10 млн. А як знайти проблему настільки масштабну? Є два способи мислити глобально.

Перший - вирішити проблему, яка стосується мільярда людей. Якщо ви можете вирішити таку проблему, навіть якщо ваше рішення коштує недорого, ви на шляху до мільярда. Альтернатива - це вирішити проблему настільки хворобливу і серйозну для невеликої групи людей, що вони готові викласти великі гроші за її вирішення. Скажімо, лікування певних типів раку не торкнеться мільярдів людей, але люди, яких стосується ця проблема, будуть готові заплатити за ваше рішення майже будь-яку ціну.

 

5. Світ тримається на дружбі й довірі.

Більшості людей знайомі слова: «Головне - не що ви знаєте, а кого ви знаєте». Але я думаю, це лише частина правди. У бізнесі і в житті недостатньо знати людей - важливо, хто щиро любить вас і довіряє вам. Краще виходити з іншого: «Бізнес ведуть не компанії з компаніями, а люди». При укладанні угод головним має бути не те, що ви продаєте продукт або послугу, а те, що ви переконуєте іншу сторону, що ви людина, якій можна довіряти і яка все віддасть заради того, щоб ідея спрацювала. Якщо ви подобаєтеся іншій людині, вона вірить вам, тоді ускладнення легко подолати, і ви разом можете досягти чогось приголомшливого.

 

6. У відносинах якість важливіша за кількість.

Як вибудувати теплі, довірливі стосунки, про які я говорив трохи вище? Деякі думають, що чим більше візиток вони роздають, чим більше рук вони потиснуть, тим краще. Я думаю інакше. Усілякий раз, коли ви знаходите на якомусь заході більше одного-двох друзів, насправді ви не здобуваєте жодного. Вибудувати невелике число глибоких, осмислених стосунків набагато важливіше, ніж заповнити свою адресну книгу випадковими знайомствами.

Щоб виплекати такого роду відносини, які дійсно підштовхнуть вас на шляху до великих справ, потрібно забути стандартні правила нетворкінгу і зосередитися на більш глибоких дискусіях з невеликим числом людей про теми, які вас дійсно хвилюють. Зняти маску і щиро поговорити з кимось про своє життя та сім'ю буває набагато важливіше, ніж просто обговорювати справи.

 

7. Скромність - найбільш точна ознака успіху.

Ми всі відчуваємо труднощі і всі намагаємося якось домогтися успіху. Коли ви зрозумієте, що домоглися його? Мільярд доларів - непогана ознака, але є ще краща - скромність. Ви зрозумієте, що домоглися справжнього успіху в той день, коли відчуєте себе по-справжньому скромним. Того дня, коли ви перестанете відчувати, що вам потрібно щось довести світові і собі, ви дійсно досягнете чогось осмисленого. Якщо у вас залишилася хоч крапля зарозумілості, вам все ще є куди рухатись. Зосередьтеся на тому, щоб прожити вартісне життя, а не просто мати фінансовий успіх.

 

 

Джерело http://www.inc.com

Фото www.forzasupplements.co.uk

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему