Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


18 Бер 2015

7 правил щасливої людини

Читайте більше в рубриці Притчі, саморозвиток, дайджест
 

Неможливо сховати світло у темряві. Так само неможливо не помічати щасливих людей навколо себе. Щасливих видно відразу: за очима, усмішкою, інтонацією розмови та гармонійними рухами. Ми хочемо поділитися з вами кількома правилами щасливих людей, аби примножувати їх число.

Правило 1: Будь-яка зустріч із людиною - подарунок долі

 

Зустрічі з людьми - найголовніше з того, що відбувається у нашому житті. Кожна людина, яка зустрілася на життєвому шляху, є учителем. Що це означає? Спілкуючись з кожною людиною, ми постійно виробляємо певні риси, які виховуємо в собі. Спокій, незворушність, відкритість, радість від спілкування, щире бажання добра - ось якості, які чекають від нас люди.

У східній філософії існує твердження, що люди, які мають непростий характер, схильні до конфліктів, є найбільш цінними вчителями для нас. Є легенда про одного буддистського йогіна, який повсюди возив із собою слугу з нестерпним характером. Коли його запитали, навіщо йому поруч такий важкий характером чоловік, він відповів, що з поступливим слугою він би не зміг тренувати терпимість.

Для мудрої людини не існує людей хороших і поганих - всі люди божественні. Просто деякі поки що не знають про це і поводяться як розпещені діти.

 

Правило 2: Тільки дія - ключ до успіху

 

Людина повинна діяти. Якщо немає дії - з'являються сумніви, деградація і страх. Добитися результату можна лише дією. Ми скільки завгодно можемо мріяти, вибудовувати плани, готуватися, аналізувати можливі помилки і розробляти методи їх усунення, але, якщо ми не будемо діяти, то нічого не доб'ємося. І, навпаки, навіть якщо ми кинемося у справу не зовсім підготовленими, у нас буде шанс на успіх! Нехай невеликий, але буде!

Будь-які плани нічого не варті, якщо вони не реалізуються у майбутньому. Дія - причина всіх перемог!

 

Правило 3: Тільки ви господар своєї долі

Як часто ми чуємо ці слова і не надаємо їм значення. Але ж ці слова - спосіб життя для людини, що живе усвідомлено. Безперервно відстежуючи власне ставлення до подій, така людина прислухається до себе самого. Якщо те, чим ви зайняті, не приносить радості чи не допомагає навколишнього світу стати кращим, досконалішим, ви без сумнівів повинні відмовитися від цього.

Відстеження думок та емоцій приносить величезну користь. Постійно повторювані питання: «Навіщо мені це потрібно? Який результат мене чекає?», - приведуть до різкого зростання ваших життєвих перемог, прискорять виконання ваших бажань відповідно до принципу «відповідальність - джерело сили».

 

Правило 4: Мова, дія і думка - це наші повідомлення

Уявіть кожну свою думку планом роботи або завданням собі на день. Зможете ви виконати те, що задають вам ваші малозв’язні, хаотичні і незакінчені думки? Сумнівно. Часто ми самі не знаємо, чого хочемо. Ось саме для цього нам обов'язково потрібно точну конкретну постановку мети. Способи можуть бути різні: написані власноруч маленькі записки з планами, невеликі жартівливі заохочення себе на досягнення або оголошення своїх намірів друзям і знайомим. Фіксуйте постановку цілей. Точно і ясно сформульовані завдання швидше виконуються, наближаючи нас до стану, який ми називаємо щастям.

 

Правило 5: Займайтеся тільки тим, що любите

Більшість вважає, що гроші - головне в роботі. Це вірно лише частково: гроші ніколи не будуть вирішальною мотивацією довгий час, а серйозним стимулом вони є тільки на перших порах. Людина не відчуває задоволення від роботи, якщо займається нелюбою справою. Якщо вам вдасться внести у ваші обов'язки елементи хобі, то успіх вам практично гарантований. І навіть якщо вас спіткає невдача, стан задоволення, який ви відчули під час виконання роботи, ніхто у вас не забере.

 

Правило 6: Невдач без користі не буває

Не вживайте слів «невдача, провал, помилка, розчарування». Усього цього просто не існує! Все, що спіткало вас - це ваш досвід! Дорогоцінний і обов'язково позитивний. Ви повинні бути відкриті усим можливостям, які можуть чекати вас в найнесподіваніших місцях. Навіть коли зовсім важко і здається, що виходу не існує, не сумуйте і продовжуйте залишатися оптимістом: адже саме в цей момент ваша мужність буде помічена й оцінена.

 

Правило 7: Ризикуйте, не втрачаючи голови

Розумна частка ризику і навіть невеликого авантюризму дозволить зробити кроки назустріч успіху. Ризикуючи, порівнюйте розумність ризику і очікуваний ефект. Якщо ефект нижчий можливих втрат, то не вплутуйтеся. Контролюйте азарт, прислухаючись до себе і захищаючи себе від необдуманих дій.

 

І остання порада. Прямо зараз, негайно встаньте, відійдіть від комп'ютера і закінчіть хоча б одну справу, яку було розпочато вами раніше. Пізніше зізнайтеся собі чесно, що в цьому був сенс. Правда?

 

 

Джерело timesnet.ru

Фото kornienko.eu

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему