Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Серп 2014

7 правил психологічно сильних людей

Читайте більше в рубриці Притчі, саморозвиток, дайджест
 

Пропонуємо матеріал Джеффа Хейдена про правила і звички, які допомагають працювати, розвиватися і досягати результатів. Таким чином, людина стає сильною внутрішньо.

Внутрішня сила - здатність наполегливо працювати, спокійно реагувати на провали і перешкоди, дотримуватися своїх довгострокових прагнень і цілей - це якість, якою має володіти будь-яка людина, яка прагне досягти успіху. Людина створює основу для довгострокового успіху, щоденно працюючи над собою.

Приміром, успішні люди добре вміють долати страх і робити те, що потрібно. Успішні люди не просто розставляють пріоритети, а й послідовно роблять те, що вважають найважливішим.

Ось кілька способів і правил, які допомагають набути внутрішню силу і стати успішнішими.

 

1. Завжди поводьтеся так, ніби у вас все під контролем. Спершу візьміть контроль у думках.

Багато людей думають, що успіх або поразка дуже пов'язані з удачею. Якщо вони досягли успіху, значить, їм пощастило, а якщо ні - удача була проти них.

Більшість успішних людей визнають, що удача зіграла певну роль в їхньому успіху. Але вони не чекають, поки удача їм посміхнеться, і не хвилюються про те, що їм не щастить: вони діють так, ніби успіх або поразка - повністю в їх владі. Якщо вони досягли успіху, це їх рук справа. Якщо ні - теж.

Не витрачаючи розумову енергію на хвилювання про те, що може з трапитися, ви зможете вкласти всі свої зусилля в реальну справу. Принаймні ви будете розвиватися, здобудете досвід  і уроки життя. А якщо вам ще й пощастить, то взагалі чудово.

 

2. Не витрачайте багато енергії на те, на що не можете вплинути

Ментальні, розумові, психологічні сили - як м'язи, їх міць завжди обмежена і потребує тренувань. Навіщо ж тоді витрачати їх на те, що ви не в змозі контролювати?

Для деяких людей це політика. Для інших - глобальне потепління. Що б це не було, вас це хвилює ... і ви хочете, щоб це хвилювало інших. І нехай. Робіть те, що можете. Голосуйте на виборах. Прислухайтеся до важливих для вас людей. Знижуйте свій негативний вплив на навколишнє середовище. Міняйтеся самі, але не намагайтеся змінити всіх інших (все одно не вийде). Інші просто братимуть з вас приклад.

 

3. Минуле - лише тренування й уроки, не більше

Минуле є цінним. Вчіться на своїх помилках і помилках інших. Але потім викидайте це з голови. Легко сказати? Залежить від вашого ставлення. Коли трапляється щось погане, нехай це буде можливість дізнатися щось нове. Коли хтось інший робить помилку, нехай це буде можливість проявити доброту, прощення, порозуміння. Думайте про минуле лише з тієї точки зору, щоб наступного разу ви й оточуючі вас люди могли вчинити правильно.

 

4. Радійте успіхам інших

Багато людей вважають, що успіх - гра з нульовою сумою. Якщо хтось сяє, то декому здається, що він затуманює їх власне сяйво. Однак це неправильний підхід. Світла вистачить усім. Образи віднімають багато ментальної енергії, яка згодилася б для іншого.

Коли ваш друг досягає чогось фантастичного, це зовсім не заважає і вам добитися чогось фантастичного. Навпаки, успішні люди схильні збиватися в купки. Тому нехай вас не зачіпає успіх інших. Святкуйте успіх інших, де б ви його ні побачили, і з часом ви знайдете його в собі.

 

5. Не дозволяйте собі нити, скаржитися або критикувати

Ваші слова мають владу, особливо над вами. Ниття з приводу ваших проблем завжди змушує вас відчути себе ще гірше. Тому якщо щось не так, не витрачайте час на скарги. Вкладіть цю енергію в те, щоб виправити ситуацію. Не кажіть про те, що все не так. Говоріть про те, як ви зробите краще, нехай навіть цей діалог ви ведете тільки з собою.

І робіть так само з друзями та колегами. Не ставайте також просто плечем, на якому можна поплакати. Справжні друзі не дозволяють своїм друзям нити, вони допомагають їм зробити життя кращим.

 

6. Намагайтеся вразити самого себе

Ніхто не любить вас через ваш одяг, машину, інші речі, посаду або ваші досягнення. Людям можуть подобатися ці речі, але це не означає, що їм подобаєтеся ви.

Щастя приносять тільки щирі взаємини, а такі відносини виникають, коли ви вже не намагаєтеся справити враження, а просто намагаєтеся бути собою. І в цьому випадку у вас буде більше ментальної енергії для людей, які дійсно важливі для вас.

 

7. Пам'ятайте про зроблене

Щовечора перед сном приділіть хвилину тому, щоб перестати хвилюватися про те, чого у вас немає. І про те, що є в інших, а немає у вас. Подумайте про те, що у вас є. Вам є за що бути вдячним. А це ж приємно, правда? Зрозуміти щось приємне, що стосується самого себе - це найкращий спосіб перезарядити свої ментальні батарейки.

 

 

Джерело http://www.inc.com/

Фото abduzeedo.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему