Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Трав 2014

40 нескладних способів знайти щастя в тому, що вже маємо. Частина 2

Читайте більше в рубриці Притчі, саморозвиток, дайджест
 

Пропонуємо продовження статті Марка Черноффа (MARC CHERNOFF) про щастя і те, за допомогою яких маленьких хитрощів можна знайти це щастя в тому, що вже є у нас. Тож продовжуємо ділитися щастям.

Як ми вже зазначали у першій частині цієї статті під назвою "40 маленьких способів знайти щастя в тому, що ми вже маємо", щастя - це передусім наше ставлення до того, що ми робимо.


Як ми вже писали, таємниця щастя - в позитиві, в повазі до себе та інших, а також в наполегливій праці й цінуванні того, що у нас уже є.

Серед 20 рецептів щастя, які ми називали в першій частині статті, - бути людяним, а не прагнути стати досконалим; любов до своєї справи; щоденний відповідальний і свідомий вибір наших дій; усвідомлення себе такими, які ми є; беземоційність до чужих думок; опертя на власні думки й відчуття; насолода від розвитку і життя; здатність відпустити жаль і втрати, знайшовши в минулому цінні уроки; вміння плисти за течією життя, а не проти неї; перетворення кожного моменту на найважливіший; розвиток маленькими кроками й оцінювання прогресу...

Тож продовжимо.

 

21-й рецепт щастя - працювати над вірою.

Серйозно, пишайтеся тим, як далеко ви пройшли, і вірте в те, що завтра ви пройдете ще більше на цьому шляху. Віра - це впевненість в тому, на що ви сподіваєтеся, в тому, чого не можна побачити.

 

22. Цінуйте кожен день за те, що він вам приніс.

Якщо те, що ви зробили сьогодні, не таке, яке ви сподівалися побачити, то завтра буде нова можливість зробити це по-іншому або взагалі нічого не робити. Важливо те, щоб зрозуміти, що у вас є вибір. Тому незалежно від того, наскільки важким був день, завжди намагайтеся закінчити його з позитивною думкою, знаючи, що вранці буде новий початок.

 

23. Залиште негативне минуле в спокої.

Ви можете не пишатися всім, що ви зробили в минулому, і це нормально. Минуле - не сьогодні. Потрібно любити те, що є у вас сьогодні.


24. Відпустіть ненависть.

Ненависть є отруйною. Вона їсть вас зсередини. Ми наївно думаємо, що ненависть - це зброя, яку ми використовуємо проти людей, які заподіяли нам шкоди, але ненависть - кривий меч. І всю шкоду, яку ми нею заподіюємо, ми заподіюємо тільки собі.

 

25. Пробачайте.

Іноді ми не прощаємо людей, тому що вони начебто цього заслуговують. Насправді ми прощаємо їх, тому що вони потребують цього, тому що ми потребуємо цього, і тому що ми не можемо рухатися вперед без цього.

 

26. Охоче даруйте вашу любов.

Те, що ви даєте іншій людині - насправді те, що ви даєте собі. Коли ви ставитеся до інших з любов'ю, ви дізнаєтеся, що вас люблять теж. Так любіть, наче немає завтрашнього дня, і якщо настане це завтра, то любіть ще більше.

 

27. Проводьте більше часу з тими людьми, хто дійсно піклуються про вас.

Ви зростаєте, щоб бути схожими на людей, з якими ви проводите більшу частину свого часу. Тож оточіть себе тільки тими, хто прагне підняти вас вище і вище.

 

28. Показуйте хороший приклад.

Як зміниться ваше життя, якщо ви відмовитесь від пліток і словесних образ? Нехай сьогодні буде саме той день, коли ви будете говорити лише про хороше з того, що ви знаєте про інших людей, і будете заохочувати інших робити те ж саме.

 

29. Зробіть лише маленьку краплинку добра сьогодні.

Ви можете посіяти маленьку насінину, і вона стане квіткою, поділитися маленькою часткою знань, і знання перейде іншим. Можете посміхнутися до когось і отримати посмішку у відповідь. Це - доказ, що ви можете зробити великі зміни.

 

30. Дайте те, що ви можете.

Пам'ятайте, що ви повинні дати, щоб отримати. Але це не є та ситуація, коли "око за око". Не чекайте дії іншого, щоб дати. Ви іноді повинні давати в два рази більше без очікування отримати в кінцевому підсумку щось від тих, кому даєте. Але чим більше ви віддаєте, тим більше ви в кінцевому підсумку отримаєте. Це інвестиції в щедрість, допомогу і віру, що притягують хороші речі до вас в довгостроковій перспективі.


31. Зробіть що-небудь приємне для себе сьогодні.

Весь фокус у тому, щоб насолоджуватися життям сьогодні. Не чекайте кращих днів попереду, а насолоджуйтесь сьогодні.

 

32. Заповніть свій час і розум позитивом.

Робіть, що можете, і усміхайтесь. Будьте настільки зайняті любов'ю до свого життя і людей у ньому, щоб у вас не було часу на ненависть, жаль або непотрібний стрес.

 

33. Дистанціюйтесь від негативу.

Сказати "так" щастю означає навчитися говорити "ні" людям і речам, які шкодять вам і завдають вам болю. Будьте досить мудрі, щоб піти від негативу навколо вас.

 

34. Не звертайте уваги на щоденні драми.

Ви не можете дозволити одному неприємному моменту зіпсувати багато хороших. Не дозволяйте дурним маленьким щоденним драмам діставати Вас і засмучувати вас.

 

35. Усміхайтеся, навіть якщо ви відчуваєте себе річчю, яка розвалюється.

Усмішка не завжди означає, що ви щасливі. Іноді це просто означає, що ви сильні. І усмішка допоможе вам відчувати себе краще.

 

36. Будьте вдячні.

Вдячність - це просто усвідомлення того, що це правильно. Рахуйте благословення у вашому житті, і почніть з вдохом приймати їх прямо зараз.

 

37. Цінуйте своє фізичне тіло і сьогоднішню його красу.

Сфотографуйте обличчя і пам'ятайте, що через десять років ви будете вражені тим, наскільки чудовими ви були. Тож починайте захоплюватися собою зараз.

 

38. Будьте присутнім у сьогоднішньому житті.

Не живіть у вимріяному вами досконалому житті, бо ви забудете жити.

 

39. Зверніть увагу на дрібниці.

... Тому що коли ви дуже сумуєте за  "старими добрими часами", ви пропускаєте більшість приємних дрібниць.

 

40. Заплануйте вільний час.

Знайти час, щоб почитати, відчути запах квітів, погуляти в дикій, незнайомій місцевості, щоб поділитися сміхом, щоб навчитися кумедному ремеслу чи заняттю, щоб спробувати приготувати за новим рецептом, щоб дослідити щось нове, щоб по-справжньому бути з тими, кого ви любите, щоб намалювати свої мрії, або навіть просто для того, щоб нічого не робити і розслабитися на деякий час.

 

 

Матеріали з рецептами щастя і випробуваними шляхами, які насправді допомагають стати щасливим-щасливішим, читайте у рубриці "Як стати щасливими", а також в рубриці "Моє розуміння щастя" експерта з питань самовдосконалення і щастя Світлошукача. Крім того, про щастя конкретних людей, ваших знайомих, друзів чи не дуже знайомих, їх маленькі секрети досягнення щастя, а також про думки людей на тему "що таке щастя" в реальному житті ви зможете прочитати в рубриці ЩАСТЯ: ЛЮДИ.

 

Переклад НародUA

Джерело http://www.marcandangel.com/

Фото happy-smile.com.ua

Поділіться з друзями: