Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Трав 2015

27 простих речей, які потрібно почати робити, щоб знайти щастя

Читайте більше в рубриці Притчі, саморозвиток, дайджест
 

Щастя - це щоденний вибір. Вибір думок і дій. Це певні звички і стиль життя. Пропонуємо статтю про те, що потрібно робити, аби перебувати у щасті.

Щастя - це "правильні" звички

Я без кінця дивуюся взаємозв'язку між дорогою, яку ми обираємо в житті, і щастям, яким ми щодня насолоджуємося. Це ваш вибір, який ви робите кожен день, і часом здається, що цей вибір абсолютно не пов'язаний з вашим щастям, але це серйозно впливає на ваше психологічне і фізичне самопочуття.

Протягом багатьох років завдяки нашій тренерській практиці і курсам преміум-класу Енджел і я спілкувалися з тисячами людей, які борються за своє місце під сонцем. І ми прийшли до висновку, що нас робить нещасним або, навпаки, щасливим не те, що у нас вже є, не те, де ми знаходимося, або те, через що довелося пройти, а те, як ми на це дивимося і що з цим робимо.

У нашому повсякденному житті дуже легко не помітити ліс за деревами, ми можемо абсолютно пропустити маленькі, прості речі, які здатні вплинути на ступінь нашого щастя і всю повноту нашого життя.

На щастя, вам не потрібно випробовувати це все на собі. Ми з дружиною провели більшу частину десятиліття за роботою один-на-один з нашими клієнтами, і нам вдалося визначити правильні звички і манери поведінки, які сприяють нашому щастю. Нижче я коротко виклав кілька найбільш дієвих порад, які можуть вам легко допомогти у щоденній рутині.

1. Вчіться виявляти більше людяності.

- Гаджети це, звичайно, велике творіння людства, але, якщо ви не будете обережні, вони можуть стати перешкодою на шляху до вашого щастя. Контролюйте їх, щоб не вийшло навпаки. Іншими словами: відкладіть смартфон в сторону. Не уникайте зорового контакту. Не ховайтеся за екранами своїх девайсів. Краще слухайте історії інших людей. Слухайте і разом усміхайтеся.

2. Почніть фільтрувати шум, який виникає у вас в голові.

- Будьте обережні у виборі того, кому ви довіряєте мікрофон і сцену у своєму житті. Не варто просто прислухатися до найгучнішого голосу. Слухайте найбільш справжній, щирий.

3. Використовуйте можливості вибору, для вашого ж благополуччя.

- Величезна частина нашого життя - це результат маленьких виборів, з якими ми стикаємося щодня. Якщо вам не подобається якась частина вашого життя, саме час почати вносити невеликі зміни і робити кращий вибір, прямо тут і зараз.

4. Постарайтеся стати більше ефективним, ніж зайнятим.

- Можна бути дуже зайнятим, а можна бути дуже продуктивним, ефективним. І між цими поняттями існує велика різниця. Не плутайте рух з прогресом. Конячка-гойдалка рухається, але ніколи не робить просування вперед. Іншими словами ...

5. Почніть кожен день присвячувати час чомусь, що дійсно має для вас велике значення.

- Те, що ви робите кожен день, має значення, але те, чому ви це робите, - куди важливіше. Так що вистачить робити те, що ви просто здатні робити; з'ясуйте, для чого ви були народжені і після цього робіть саме це. І навіть якщо ви можете виділити всього лише 15 хвилин на день для цього, немає проблем - нехай ці 15 хвилин будуть дійсно мати сенс.

6. Почніть жити теперішнім.

- Якщо у вашій голові і серці все ще живе образа минулого, то чим далі ви будете з нею йти, тим гірше для вас. Відпустіть цю образу. Так само не зациклюйтеся на створенні ідеального майбутнього, щоб не прогавити сьогоднішнє. Живіть тут і зараз.

7. Замініть свої переживання на позитивні дії.

- Більшість речей, через які я переживаю, не відбулися. Більшість речей, на які я сподівався і старанно працював, здійснилися. Те ж стосується і найбільш щасливих і успішних людей, з якими протягом цих багатьох років доводилося спілкуватися і працювати. Так що продовжуйте мріяти і діяти.

8. Почніть йти назустріч речам, а не тікати від них.

- Кращий спосіб позбутися від чогось негативного - це переключитися на щось позитивне.

9. Дозвольте вашій любові перемогти ваш страх.

- По суті є лише дві сили: Любов і Страх. Страх відштовхує від вас те, чого ви хочете. Любов, навпаки, приваблює.

10. Почніть робити те, що правильне, навіть якщо це не самий простий вибір.

- Тільки тому, що ви можете, не означає, що ви повинні. Тільки тому, що це легко, не означає, що це того варто. Робіть те, що правильне, а не те, що на сьогоднішній момент найпростіше. Так ви зможете уникнути стресових ситуацій.

11. Порівнюйте себе тільки з самим собою, а не з кимось ще.

- Не думайте про те, що є в інших, і те, де вони знаходяться. Ви не на їхньому місці, а поки ви будете порівнювати себе з іншими людьми, вам буде дискомфортно на своєму власному місці. Так що зосередьтеся на тому, що найкраще для вас, і на ваших особливих обставинах. Що необхідно робити для ваших власних цілей? Робіть це! Ви не будете порівнювати себе з іншими, якщо захопитеся своїми цілями.

12. Будьте по-справжньому добрими до інших людей.

- Чим більше прекрасного ви зможете побачити на чиємусь шляху, тим менше захочете порівнювати зі своєю власною дорогою.

13. Будьте більш терпимі до тих, хто дивиться на речі по-іншому.

- Пам'ятаєте, любов і доброта народжують любов і доброту. Те, що ми любимо людей, з якими часто дивимося на багато речей по-різному, говорить про те, що ми насправді віримо в себе.

14. Нехай останнє слово буде за милосердям.

- Ми тільки програємо суперечку, якщо наша гордість наполягатиме на перемозі. Коли важливіше перемогти в суперечці, ніж любити людей, треба починати все заново щодо віри і пріоритетів.

15. Почніть віддавати без очікування отримати щось у відповідь.

- Ви будете в кінцевому підсумку дуже розчаровані, якщо будете чекати від інших людей того ж, що ви робите для них. Не у всіх таке ж велике серце, як у вас. Ось чому іноді ви повинні віддавати в два рази більше, не чекаючи, що в підсумку ви отримаєте щось краще натомість. Факт, що ви можете посадити насіння, яке стане квіткою, поділитися з кимось знаннями, посміхнутися комусь, даруючи надію, - доказ того, що щедрість творить чудеса за сценою. Так що ...

16. Станьте самі тією зміною, яку ви хочете бачити в світі.

- Чесно кажучи, кожен з нас був народжений зі здатністю змінити чиєсь життя. Не пропустіть цей шанс. Будьте ласкаві. Будьте тим, хто приносить зміни. Те, що ви даєте іншим людям, це те, що ви даєте самому собі. Коли ви ставитеся з любов'ю до оточуючих, ви усвідомлюєте, що ви привабливі.

17. Ваше «багатство відносин» має бути для вас на першому місці.

- Люди, які проводять весь свій час, намагаючись заробити гроші, витрачають всі свої гроші для того, щоб отримати час. Не робіть тих же помилок. Перш за все, повинні бути найважливіші речі. Краще будьте багаті на хороші дружні і сімейні відносини.

18. Почніть показувати своїм близьким, що вони означають для вас.

- Наші найближчі взаємини життєво важливі для нашого щастя. Коли ми говоримо людям, яких любимо, про свої почуття, ми не повинні забувати про те, що найкращий комплімент - це не просто вимовляти слова, а жити згідно з ними.

19. Почніть бути вдячним за те життя, яке у вас є.

- Вдячність - це просто усвідомлення, що є добре. Порахуйте всі хороші події, які з вами відбуваються, незалежно від того, наскільки незначними вони можуть здаватися, і почніть зі своєї здатності зараз дихати.

20. Замініть фразу «Я повинен» фразою «У мене є можливість», коли ви ловите себе на думці, що ви починаєте скаржитися.

- Ті багато речей, на які ми скаржимося, інші хотіли б мати можливість робити.

21. Відкрийтеся для нових можливостей свого особистого зростання.

- Майже в кожній ситуації все може змінити трохи готовності визнати, що є щось, чого ви не знаєте. Відвідайте нові місця, і безмежні можливості тут же з'являться. Якщо ви хочете отримати те, чого ніколи не мали, почніть робити те, чого не робили раніше. Живіть з відкритим серцем і радійте життю.

22. Нехай всі розчарування зникають відразу, як тільки вони з'являються.

- Ви не можете дозволити одному неприємного моменту зіпсувати безліч прекрасних. Не можна, щоб щоденні дурні, маленькі трагедії зламали вас. Щастя всередині кожного з нас. Ви контролюєте всі свої думки. Запам'ятайте: тільки ви самі впливаєте на своє щастя.

23. Намагайтеся зосередитися тільки на тому, що ви можете контролювати.

- Не форсуйте події. Дайте перший поштовх, а потім нехай все буде, як буде. Якщо щось має статися - це обов'язково станеться.

24. Почніть перевертати сторінки, які необхідно перегорнути.

- Немає жодної книги, яка складалася б з одного розділу. Одна єдина глава не містить в собі всю історію. Ми не є нашими помилками. Перевертайте сторінки, які повинні бути перевернуті.

25. Почніть приймати уроки, які підносить вам життя.

- Все, що відбувається, допомагає вам розвиватися і рости. Іноді важкий досвід підносить нам самі безцінні уроки, які, як нам здавалося, нам не потрібні. Якщо ви стикаєтеся з проблемами, це добре. Це говорить про те, що ви рухаєтеся вперед. Проблем немає тільки у тих людей, які не діють.

26. Почніть оцінювати ваш прогрес кожен день, незалежно від того, наскільки він малий.

- Ви - це результат ще не завершених робіт. Це означає, що ви отримуєте все потроху, а не зразу. Ви, можливо, не там, де хотіли б опинитися, але подивіться, як далеко ви зайшли, і будьте вдячні за те, що не застрягли на одному місці.

27. Усвідомте і прийміть невпевненість і невизначеність, які присутні у вашому житті.

- Не дозвольте невпевненості в тому, як щось може закінчитися, зробити так, що ви навіть спроби не зробите. Невпевненість переслідує нас, але життя непередбачуване.

 

 

Джерело selfcreation.ru

Фото telegraph.co.uk

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему