Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Квіт 2017

10 способів знайти щастя

Читайте більше в рубриці Притчі, саморозвиток, дайджест
 

Іноді прагнення до щастя може збивати з пантелику. Ви ніби шукаєте втрачений скарб. І в якийсь момент вам уже здається, ніби ось воно, аж ні — ще йти і йти.

Тож ловіть кілька порад, які допоможуть вам знайти радість, щоб процес пошуку приносив задоволення:

1. Зверніться до інших.
У вашому житті є чимало хороших людей, проте інколи ви можете на якийсь час «загубити» їх, а вони — вас. Піднявши слухавку і викликавши старих друзів, ви можете потішити зустріччю і їх, і себе.

2. Пам'ятайте, що щастя — це внутрішня робота.
Ніхто крім вас не зможе зробити вас щасливим. Коли я бачу усмішку на обличчі когось, хто мені небайдужий, це робить мене щасливим, особливо якщо я долучився до появи цієї усмішки. Може це і є внутрішня робота.

3. Не кладіть всі яйця в один кошик.
Якщо ви покладаєтеся на один набір обставин або на одну людину, що покликані зробити вас щасливими, то знайте, що так не буде. Ви мусите розширити сферу друзів і заходів. Крім того, відомо, що участь в нових пригодах генерує в мозку хімічні речовини, які примножують ваше щастя.

4. Довіряйте своїй інтуїції.
Коли ми не дослухаємося до своїх інстинктів, це погано закінчується. Тоді ми сумуємо. Дослухайтеся до своєї інтуїції, і нехай вона проведе вас до людей і речей, які зроблять ваше життя кращим. Спочатку ледь-ледь. Але день за днем ваше щастя буде рости.

5. Медитація — це для вас?
Багато книг про щастя радять медитацію як потенційний ключ, але більшість людей не знають навіть, як почати роботу в цьому напрямку. Є заняття, компакт-диски, відео і веб-сайти, але ви також можете просто спробувати побути на природі. Зрештою, що б ви не робили, ідея полягає в тому, щоб заспокоїти себе, щоб ви могли відчуте щось неймовірно гарне, що зможе відтіснити ваші страх і печаль.

6. Організуйте свої думки.
Багато людей відштовхують щастя через свою «завантаженість». Коли ви тримаєте все в голові, вам може бути складно отримати те, що справді потрібно. Спробуйте зробити списки речей, які здаються вам занадто складними, щоб впоратися з ними самотужки. Уважніше до них придивившись, ви можете виявити, що здатні зробити щось свій розсуд і, що список не такий уже й довгий та складний, як вам здавалося. Але якщо вам потрібна допомога, попросіть.

7. Тримайтеся подалі від людей, які тягнуть вас донизу.
Здається, що це легко, втім, якщо ви живете поряд із цими людьми, це може бути надскладним. У цьому випадку сеанс терапії для всієї сім'ї може бути дуже корисним. Багато людей не визнають, що вони ускладнюють іншим життя. І тільки працюючи з досвідченим професіоналом, вони можуть навчитися поводитися по-іншому.

8. Подивіться на загальну картину.
Більшість речей, які заважають нам відчувати себе щасливими, — це повсякденні питання. Час від часу ви переживаєте щось, що робить все інше несуттєвим, але вам потрібно пам'ятати, що життя триває, і що б не сталося, це все одно закінчиться. Подивіться на своє життя в цілому — не тільки на проблемні частини.

9. Цінуйте свої цінності.
Всі ми маємо систему цінностей — тих життєвих орієнтирів, які дають нам змогу почуватися добрими. Коли ви знаєте, що працює, а що ні, це може зробити ваше життя набагато простішим. Важливо пам'ятати про це, не втрачати своїх цінностей, коли життя стає подібним до американських гірок. Зберігаючи свої цінності ви творите своє щастя.

10. Грайтеся більше.
Іноді ми буваємо такі заклопотані через вирішення своїх проблем, що забуваємо виділити час на веселощі. Тому вам можливо навіть доведеться забронювати для цього спеціальний день для розваг у календарі. Це потрібно для того, щоб примножувати радість і рости в напрямку щастя.

landscape-1451902302-authenticity

Час від часу нам буває тяжко відчувати щастя. Не думайте, що з вами щось не так, якщо ви його не відчуваєте. Всі ми проходимо через такі фази. Деякі люди від природи є щасливішими, ніж інші, тож намагайтеся не порівнювати себе з ними. Істина полягає в тому, що щастя є тут і тепер, а перераховані методи допоможуть вам частіше почуватися щасливим.

 

Barton Goldsmith Ph.D., psychologytoday.com

Фото www.goalcast.com, netdoctor.co.uk

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему