Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


04 Трав 2014

10 речей, які варто позбутися в обмін на щастя

Читайте більше в рубриці Притчі, саморозвиток, дайджест
 

Шлях до щастя. Головні перешкоди в житті ми власноруч і створюємо. НародUA пропонує Вам статтю Тамари Стар (TAMARA STAR) про топ-10 нехороших звичок, яких потрібно позбутися, щоб очистити свій мозок і віднайти в собі щастя.

На жаль, ми ускладнюємо наше життя до такої міри, що не можемо розпізнати щастя, коли воно з'являється на наших очах.

Тож як очистити свою свідомість? Ось десять речей, яких потрібно позбутися в обмін на щастя.

 

1. Припиніть непокоїтися про те, що інші люди думають про вас.

Я знаю, це виглядає парадоксально для людей, які як первісна група тварин не хочуть бути вигнані з поселення, але витрачати час на турботу про те, що думають інші, це марна трата енергії. Ви ніколи не будете подобатися всім, і це не ваша справа, що інші думають про вас.

 

2. Позбудьтеся спроб догодити всім.

Якщо ви не живете життям в такт вашого власного барабану, ваше плем'я не зможе знайти вас. Будьте найкращою версією ВАС, і ви будете природно приваблювати людей, які оточують вас.

 

3. Відмовтеся від участі в пліткуванні.

100 % часу тих, хто ділиться плітками з вами, буде витрачено на пліткування про вас. Вірити пліткам - це ставити все на коня всліпу. Це наївно.

 

4. Припиніть непокоїтися.

Де перебувають думки, там тече енергія. Занепокоєння інвестує час і енергію в те, чого ви не хочете, щоб воно сталося. Навчіться відпускати це все і довіряти.

 

5. Позбудьтеся невпевненості.

Якщо ми сприймаємо себе занадто серйозно, то думаємо, що всі інші також так роблять. Існує лише одна версія вас на планеті. Будьте нею. Ви є єдиним своїм власником, і перестаньте хвилюватися про це. Ніхто насправді не дбає про вас так, як ви, і не спостерігає за вами так уважно.

 

6. Припиніть сприймати все особисто.

Насправді більшість людей занадто поглинені своїм власним життям, щоб серйозно задуматися над тим, що ви робите. Як влучно сказав мій перший начальник: "Світ не обертається навколо вас. Реакції більшості людей не мають нічого спільного з вами, тому відпустіть все це".

 

7. Відмовтеся від минулого.

Нам усім завдавали болю, ми всі мали батьків, які робили помилки, і ми всі пройшли через пекло. Ви не слухати ваших батьків, коли були молодшими, так чому ж ви все ще слухаєте їхні голоси в голові? Кожен досвід у житті навчив вас чогось або зробив вас сильнішими.

 

8. Припиніть витрачати гроші на те, що вам не потрібно, в прагненні купити щастя.

Життя просто дає нам простір для того, щоб ми жили. Ми ускладнюємо наше життя, витрачаючи занадто багато грошей і заповнюючи наш дім різними непотрібними речами. Менше насправді є більшим.

.

9. Позбудьтеся гніву.

Гнів випалює дірки в руці людини, яка продовжує тримати його. Треба його позбутися раз і назавжди.

 

10. Відмовтеся від контролю.

Контроль є ілюзією, оскільки ми живемо не в контрольованому світі. Навчіться відпускати це.

Навчіться приймати нове і радіти змінам. В іншому випадку ви будете старіти через власну непохитність, консерватизм і впертість.

 

Тамара Стар вважає, що щастя - це не кінцева ціль, а здатність бачити звичайне очима дива. Вона - найбільш продаваний автор, життєвий наставник і творець оригінальної 40-денної програми "Особисте перезавантаження для жінок" (6-тижневого віртуального глибокого занурення й очищення від того, що перешкоджає вам жити так, як ви прагнете).

 

 

Переклад НародUA

Джерело http://www.positivelypositive.com/

Фото www.wallpapersax.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему