Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Вікторія Кобиляцька

Вікторія Кобиляцька

Багато пише. Вважає, що це заважає їй абстрагуватися, але допомагає жити.

Працівники міліції забезпечили безперешкодне вивезення виборчих протоколів за результатам голосування по партійним спискам до ЦВК і ніякого силового протистояння в Каневі не було.

Середа, 07 листопад 2012 10:05

МИША

Якось одна чемна і вихована мишка, що мала симпатичний вигляд, відчайдушно тікаючи від кота, опинилася у пивниці багатої віли. Там було зовсім темно, і мишка впала до якоїсь дивної калюжі. Це був добрий коньяк, що витік через попсутий отвір дубової бочки. Мишка несміливо лизнула дивну рідину. Смак їй сподобався. Це було щось міцне та запашне і гріло горло, мов вогонь.

Сьогодні о п’ятій годині ранку з окружної виборчої комісії № 197 спецпідрозділ «Беркуту» вивіз голову ОВК Максима Онищенка разом з печаткою та протоколами. При цьому «беркутівці» застосували силу до жінок, котрі чергували біля будівлі автовокзалу, в якій знаходиться комісія.

Вівторок, 06 листопад 2012 14:10

Тулуб знає, чому перемогла «Свобода»

У 2007 році за ВО «Свобода» на Черкащині проголосувало лише 4 тисячі виборців. Тоді як за попередніми результатами ЦВК під час нинішніх парламентських виборів «свободівців» підтримали понад 50 тисяч черкащан.

Вівторок, 06 листопад 2012 13:19

Село Родниківка розчарувало Тулуба

Село Родниківка Уманського району розчарувало голову Черкаської ОДА Сергія Тулуба.

Голова Христинівської районної державної адміністрації Володимир Сидорчук написав заяву про звільнення.

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб пояснив, чому на Соборній площі викорчували дерева.

Вівторок, 06 листопад 2012 11:58

Журналісти назвали Тулуба «хазяїном»

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб, відповідаючи сьогодні на питання під час прес-конференції, прокоментував дії керівника комунального підприємства «Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності» Михайла Тарана, який сказав журналістам, що вони «займаються хернею».

Нардеп Микола Томенко вважає, що потрібно оскаржувати рішення Центральної виборчої комісії щодо можливого повторного проведення виборів на окремих округах.

Вівторок, 06 листопад 2012 07:40

УМІТИ СЛУХАТИ

Одного юнака, якого приятель запросив на своє весілля, здивувало, як багато осіб вітали молодят. Зауважив, що гості й родичі молодих вітали одне одного механічно, навіть не слухаючи сказане.