Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Вікторія Кобиляцька

Вікторія Кобиляцька

Багато пише. Вважає, що це заважає їй абстрагуватися, але допомагає жити.

Вівторок, 13 листопад 2012 08:22

ЧЕРВОНА ПАРАСОЛЯ

Він був працьовитий і серйозний, вона – вродлива і розсудлива. Вони закохалися ще перед тим, як він мав іти до війська. Хлопець хотів щось подарувати дівчині. Щось, що б нагадувало б про його любов. Проте мусив заощаджувати, бо й так багато коштів забирало навчання. Він ходив по крамницях, довго вагався, та врешті вибрав. Купив величезну парасолю гарного червоного кольору.

Як вирішити численні проблеми і при цьому не «наламати дров»? У межах міста Світловодськ (Кіровоградська область) знаходиться 481,65 гектарів земель, якими офіційно користуються два села – Павлівка та Подорожнє. Така ситуація провокує чимало непорозумінь, крім того, як стверджує міська влада, у випадку передачі землі місту район лише виграє, оскільки можна буде залучати більше інвестицій, а отже з’являться нові робочі місця. Тим часом, сільські голови не погоджуються передати території, мотивуючи це тим, що це потужний удар по бюджету та зменшення надходжень. З’ясувати усі тонкощі справи і розібратися, які переваги та недоліки зміни меж представники міста й району намагалися в рамках проекту «Прозора Україна» в громадському діалозі». У Світловодську днями відбулася перша майстерня за участі посадовців, юристів, фінансистів та фахівців із земельних питань. Усі вони зібралися разом і спробували обговорити проблему, використовуючи метод деліберації. Спілкування вийшло болісне, емоційне, подекуди навіть агресивне, проте не позбавлене конструктиву.

Понеділок, 12 листопад 2012 10:04

ПРОГРЕС

У непролазних лісах Амазонії в Південній Америці один білий чоловік шукав нафту. Він дуже поспішав. Перших два дні тубільці, яких він найняв носильниками, робили все, аби якнайліпше впоратися зі своїми дуже важкими обов’язками.

Неділя, 11 листопад 2012 11:18

МИГДАЛЬ І ДЯТЕЛ

Стрункий, високий і тріумфальний, з гідністю звернений у бік неба, мигдаль підносився над цілим садом.

Сьогодні в Черкасах відбулося віче проти фальсифікацій під час виборів. На Соборній площі зібралися понад 300 людей. Вони вимагали припинити фальсифікувати результати виборів.

Субота, 10 листопад 2012 10:04

ДРІБКА ТЕПЛА

Був собі колись бавовняний шнурочок, який почувався непотрібним. «Я надто слабкий, щоб бути шнуром, - скаржився. «Я недостатньо гарний, щоб мене використати для створення гобелена чи навіть для гаптування. Ах! Якби я був золотою ниткою… оздобив би одяг архиєпископа. Я невдаха! Нікому я не потрібен. Нікому не подобаюся. Навіть самому собі».

П’ятниця, 09 листопад 2012 08:51

ПІСОК

Тринадцятилітній Юрко прогулювався із мамою пляжем. Нараз спитав її:

Четвер, 08 листопад 2012 08:21

ДІЙСНЕ І БАЖАНЕ

Юнак заявив із погордою вчителеві:

Дерева по вулиці Хрещатик, 212 зносять через будівництво, але забудовник зобов’язався після здачі об’єкту в експлуатацію знову висадити біля художньої школи зелені насадження.

65-річна пенсіонерка Галина Мовчан сьогодні вранці зняла побої. Вона була присутня біля окружної виборчої комісії № 197 в Каневі, коли о 5 годині ранку туди ввірвалися «беркутівці».