Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Вікторія Кобиляцька

Вікторія Кобиляцька

Багато пише. Вважає, що це заважає їй абстрагуватися, але допомагає жити.

Існує ймовірність, що записатися на прийом до того чи іншого лікаря в поліклініках Черкас можна буде за допомогою електронної черги.

Понеділок, 19 листопад 2012 08:51

ЗАМЕРЗЛИЙ СТАВОК

Одного разу двоє друзів-хлоп’ят каталися на ковзанах на малому замерзлому ставку. Був похмурий холодний вечір. Діти їздили обережно, але раптом лід проламався і один із хлопчиків упав у воду.

Інформація, яку поширили ЗМІ, про те, що нардеп Леся Оробець під час підрахунку голосів на 194 виборчому окрузі витягнула печатку із трусів голови комісії Ольги Козько, насправді не відповідає дійсності.

Голова Центральної виборчої комісії Володимир Шаповал образився, коли його порівняли з екс-президентом України Віктором Ющенком.

Неділя, 18 листопад 2012 10:32

ДИКИЙ І ПРИРУЧЕНИЙ

Якось дикий кінь зустрів прирученого і почав ганьбити його за рабство. Але той твердив, що він – вільний, як вітер.

До дня народження В’ячеслава Чорновола в Черкасах таки перейменують вулицю Енгельса.

П’ятниця, 16 листопад 2012 13:36

Заміж. Десять років потому

Це було 16 листопада десять років тому. Я ніколи до цього і ніколи після цього не писала нічого подібного. І, очевидно, не напишу. Це дивно зараз читати, гортаючи сторінки щоденника. Бо відтоді все настільки змінилося і відбулося стільки подій, що кожне слово сто разів набуло неймовірної актуальності, а потім нівелювалося (чи навпаки). Нині ці рядки викликають тільки подив і щем. Але як правдива мазохістка, я таки перечитую їх, аналізую і… тішуся, що це було зі мною. ЗА і МІЖ.

П’ятниця, 16 листопад 2012 11:46

ВЕРБЛЮД І ПІР’ЇНА

Бедуїн-кочовик, що проживав у Синайській пустелі, по кількох роках, проведених у тісному міжгір’ї, постановив спуститися в долину.

Середа, 14 листопад 2012 08:49

СОКІЛ І НЕБО

Один селянин зловив якось справжнього сокола і прип’яв його в курнику за лапку. Та сокіл не бажав миритися з курячим існуванням. Безупину він смикав мотузку, другим кінцем прив’язану до дошки в стінці курника.

Черкаські посадовці почали підозріло масово хворіти й іти на лікарняний.