Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Вікторія Кобиляцька

Вікторія Кобиляцька

Багато пише. Вважає, що це заважає їй абстрагуватися, але допомагає жити.

Понеділок, 26 листопад 2012 08:36

З ЧОГО ПОЧИНАЄТЬСЯ ВІЙНА

- Тату, з чого починається війна? – запитує батька маленький Андрійко, дивлячись телевізійні новини.

Субота, 24 листопад 2012 17:46

Розкришений хліб

Моя прабабця Марія ніколи не розповідала про Голодомор, який вона пережила. Але одного разу без слів пояснила мені, яку цінність має для неї скибка хліба.

Про бабцю Катерину НародUA уже писав. Ми довго спілкувалися з нею, і з-поміж іншого розпитували також про те, як вона пережила Голодомор. Катеринці тоді було 12 рочків:

П’ятниця, 23 листопад 2012 08:43

СТРАТЕГІЯ ОСЛА

Жили колись старий чоловік і старий осел. Одного дня осел упав до криниці, уже висохлої, проте глибокої. Бідна тварина кричала весь день, і чоловік думав, як витягнути її звідти. Та врешті вирішив, що осел дуже старий і слабий, а сам він давно збирався засипати висохлу криницю.

Черкащани разом з українцями ще дев’яти обласних центрів розпочнуть акцію зі збереження історичної пам’яті про Голодомор та згадають, як в страшні часи геноциду українці подавали одне одному руку взаємодопомоги.

Депутат Черкаської міської ради Олександр Радуцький вирішив вийти з фракції Вільних демократів.

Середа, 21 листопад 2012 08:08

СКРИПКИ

На торгах розпорядник підняв догори скрипки. Були вони подряпані, понищені, а струни порозтягувалися й обвисли. Торговець вважав, що не варто марнувати час на старі скрипки, а проте показав їх усім, посміхаючись:

Вівторок, 20 листопад 2012 10:15

«Елеонора»: «прорости» крізь сцену

У Черкаському академічному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка відбулася прем’єра монодрами «Елеонора» за п’єсою Гіго де Кьяра. В головній ролі – Тетяна Крижанівська. Режисер – Сергій Проскурня. Глядачів запросили спостерігати за дійством зі сцени. Тож можна було пороздивлятися усі найпотаємніші закутки, побачити знайомі декорації з інших вистав, а ще – вивчати химерну підлогу з дощок, яка чимось нагадує ріллю. У цьому контексті дуже органічною і прогнозованою є поява актриси в гумових напівчоботях на босу ногу, в яких хлюпає вода. Здається, що ось-ось, і жінка буде щось садити, щоб «проізростало». Натомість Крижанівська-Дузе починає свій чималенький монолог довжиною в моноспектакль, розповідаючи про жінку, яка виросла на сцені і «проросла» крізь неї.

Вівторок, 20 листопад 2012 08:35

ГОДИННИК ІЗ ТАЄМНИЦЕЮ

Щасливе подружжя в колі дітей та онуків святкувало своє золоте весілля. Хтось із гостей попросив чоловіка поділитися рецептом такого довгого й щасливого подружнього життя… Старший пан примружив на хвилинку повіки, потім, наче виловлюючи з пам’яті далекі спогади, почав розповідати.

Записи у книзі скарг та пропозицій, яка знаходиться у Центрі надання адміністративних послуг, переважно позитивні.