Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Вікторія Кобиляцька

Вікторія Кобиляцька

Багато пише. Вважає, що це заважає їй абстрагуватися, але допомагає жити.

Середа, 02 січень 2013 22:44

Гіпсова "вагітність"

Навіщо люди ламають руки-ноги? Не знаєте. А я знаю. Є кілька причин, і всі вони, повірте, дуже позитивні. Попри всі незручності на кшталт того, що доводиться тягати на собі кільканадцять зайвих кілограмів. Знаю, що кажу, бо цієї зими вже вдруге зламала ліву руку. Нічогенько так зламала - перелом головки променевої кістки. Тобто, самого болючого і небезпечного місця на кінчику ліктя. Отже, про позитиви:

Вівторок, 18 грудень 2012 20:31

"Тарас": провокація прем’єри

Цими вихідними в Черкаському академічному музично-драматичному театрі показали першу і другу частини тетралогії "Тарас" за твором львівського поета Богдана Стельмаха.  "Безталання" і "Доля" з’явилися на світ після десяти днів репетицій. Якщо четверта і третя частини поеми "Тарас. Слава" і "Тарас. Слова" несли якесь більше смислове та ідеологічне навантаження, то, схоже, що на дитячих та юнацьких роках поета вирішили "відпочити" як автор тексту, так і творці його сценічного прочитання. Вистави тривають три години з антрактом, під час якого на сцену виходить кобзар Михайло Коваль і виконує народні пісні.

У селі Сухини Корсунь-Шевченківського району Черкаської області 30 січня 1920 року бійці четвертої Київської дивізії Армії УНР здобули перемогу над більшовицьким кавалерійським загоном. Благодійна ініціатива «Героїка» звернулася до сільської ради з пропозицією встановити в Сухинах пам’ятний знак на згадку про ці події. Проте, як виявилося, в селі не дуже зацікавлені в належному вшановуванні героїв. Про подробиці розповідає газета "День"

Томас Ірмер - оглядач з журналу "Theater heute/Театр сьогодні" (Берлін), театральний критик. Сьогодні закінчилася його мандрівка Україною, Узбекистаном і Казахстаном. У кожній з цих трьох країн Томас переглядав вистави, поставлені за п’єсами сучасних німецьких авторів. Перегляди, як власне і постановки згаданих п’єс, відбувалися в рамках проекту "Нова драма" "Гете інституту". У Черкасах Томас Ірмер побував у п’ятницю. За один вечір він встиг подивитися "Дощ у Нойкьольні", "Безхребентість", а також виставу "Місто на Ч". Про свої враження від перших двох спектаклів критик розповів журналістам. А ось про "Місто на Ч" дуже довго спілкувався із акторами театру. Кажуть, що дискусія була цікавлюща і завершилася вже після опівночі.

У селі Вікторівка Маньківського району Черкаської області живе скульптор Олекса Коваленко. Дідусеві вже 75 років. Він устиг зробити десятки тисяч надгробних пам’ятників. Проте найбільше пишається кількома своїми роботами. З-поміж них  і пам’ятник жорнам, якими колись розтирали зерно, щоб зробити борошно.

Середа, 28 листопад 2012 09:02

ХТО ПІДТРИМУЄ НЕБО

Один горобчик лежав на спині, простягаючи свої ніжки просто до неба. Прилетів другий горобчик і здивовано спитав:

Вівторок, 27 листопад 2012 14:25

ТИ МЕНЕ КОХАЄШ?

У великому ставі симпатичний пуголовок одружився з рибою. Та ось настав день, коли у нього виросли ноги і, як це звичайно відбувається з пуголовками, він почав поволі перетворюватися у жабу.

До кінця цього тижня відповідні структурні підрозділи Черкаської облдержадміністрації з’ясують, чому компанія "Bonduelle" відмовилася від своїх планів щодо виробництва консервації в Україні.

Найшла коса на камінь. Міський голова Черкас пояснив, чому директора комунального підприємства "Дирекція парків" виключили з фракції Вільних демократів у Черкаській міській раді.

Міський голова Черкас Сергій Одарич вирішив в оригінальний спосіб пошукати людей, які б погодилися працювати в мерії "на будь-якій посаді" і не розпитували б при цьому про зарплатню.