Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Вікторія Кобиляцька

Вікторія Кобиляцька

Багато пише. Вважає, що це заважає їй абстрагуватися, але допомагає жити.

Понеділок, 22 квітень 2013 20:54

Наш Холодний Яр

У Холодному Яру цими вихідними вшановували борців за волю України. Понад дві тисячі людей з різних областей побували в селах Медведівка, Івківці, Мельники та на хуторі Буда, де проходили численні заходи.

Неділя, 14 квітень 2013 15:01

Чай із безсмертника

Якщо дуже хочеться поговорити з людиною відверто і дізнатися про її найпотаємніші помисли, зовсім необов’язково вживати алкоголь. Є один перевірений спосіб - гіркий чай. Відносно гіркий. У нього може бути безліч смаків, але неодмінно має бути присутня гірчинка. Я останнім часом практикую імбирний чай із фруктами й корицею. Дуже тонізує і відразу демонструє, хто чим дише. Проте є й інший спосіб. Його одного разу мені підказало саме життя. Дієвий. Аж занадто. Настільки, що спробувавши, тепер навіть боюся повторювати експеримент.

Українці, в тому числі й черкащани, волиняни, полтавчани та жителі інших регіонів, які мають вади слуху, можуть спробувати себе в ролі акторів.

Вівторок, 09 квітень 2013 08:16

Корови і люди

Не люблю корів. Тому Індія з її сентиментами щодо цих тварин для мене назавжди залишиться незбагненною. І це при тому, що моє босоноге дитинство якраз пов'язане саме з цими бідними істотами, чиє вим'я ґвалтують по кілька разів на день, щоб не було маститу.

Середа, 03 квітень 2013 09:09

Картяр із СБУ

Я все пам'ятаю. Зав'язую у вузлики навіть, здавалось би, незначні подробиці тієї чи іншої події. З одного боку, для мене, як для журналістки, це дуже добре. Пишеш, що відбувається сьогодні, і можеш проводити паралелі з тим, що було кілька років тому. А з іншого боку - накопичую купу непотребу в голові. І не можу почистити жорсткий диск. Не тому, що немає часу чи бажання. Просто тому, що не можу, навіть якби й хотіла.

Четвер, 28 березень 2013 19:11

Виховати нонконформіста

Ви досі вірите, що буває тільки чорне і біле? Це неправда. Я у цьому переконалася, коли мені було десь півтора рочки.

У Черкаському театрі презентували виставу "Дванадцята ніч, або Що захочете". Переклав п’єсу Вільяма Шекспіра Юрій Андрухович. Вистава оригінальна відсутністю сценографії, точніше "секондхендовим антикваріатом" замість сценографії, а також сучасним мистецтвом режисера Андрія Крітенка - представника Київського Революційного Охуєнного Театру (даруйте на слові, але назва є назва), відомого інсценізацією п'єс Леся Подерв'янського.

Оголошений у листопаді конкурс народної ляльки для учнівської молоді викликав зацікавлення серед школярів, їхніх батьків та педагогів.

«Патріарх» сучасної української літератури Юрій Андрухович сьогодні в Черкасах. І поки шанувальники його творчості готують книжки для автографів та чекають на зустріч із письменником у драматичному театрі, НародUA побував на прес-конференції і вже встиг почути силу-силенну цікавлющих думок. Тож ловіть, міркуйте і насолоджуйтеся разом із нами.

Четвер, 17 січень 2013 21:29

ПУДЕЛКО

Маленька дівчинка готувала подарунок на Різдво. Вона запакувала пуделко у гарну барвисту обгортку, і саме робила великі банти, використовуючи багато кольорової стрічки.