Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Світлошукач

Світлошукач

Найперше, що треба зрозуміти для пошуку щастя — це де воно знаходиться. Ми всі маємо своє розуміння щастя. Хтось його переймає від оточення, хтось вибирає самостійно на свій смак. Але немає жодної людини на цьому світі, яка не має власного розуміння щастя. Можна навіть сказати, що однакових розумінь бути щасливим не буває, існують схожі, але в кожного вони нехай трішки, але відрізняються.

П’ятниця, 16 травень 2014 10:58

Чого ми можемо навчитися у життя?

Одного разу я почув відповідь від розумних людей на запитання: "Як стати психологом?". Думаєте, вони казали, що треба читати "наднаукові" книжки? Чи вміти виглядати сильно розумним і задавати надпроникливо підступні запитання, які повністю викривають всі ваші мульки в голові? Чи вміти проводити тести, які, ну прямо ж таки, на 100% істинно показують, аж до кісток, всю вашу внутрішню сутність? Ні, вони про це взагалі нічого не сказали. Ну а що ж тоді? Може якась магія? Вміти намовляти, замовляти, перемовляти, підмовляти, заговорювати? Ні, навіть не це.

Середа, 14 травень 2014 17:42

Чому люди сперечаються?

Чому близькі люди живуть одне із одним стільки років разом і все одно не можуть порозумітися? Хіба це така незамінна річ у наших близьких стосунках? Хіба ті питання, які виникають у взаємовідносинах, не можуть бути вирішені раз і назавжди?

Вівторок, 13 травень 2014 15:18

Щастя і суспільний успіх

Якщо сказати дуже просто про внутрішнє щастя — це вміння жити внутрішнім спокоєм, незалежно від зовнішніх обставин.

Понеділок, 12 травень 2014 20:25

Божевілля

Як класно бути собою! Прокидаєшся зранку, дивишся навколо і думаєш: "Це що? Казка?". Енергії немає меж, відчуваєш гармонію і тишу, ніякі думки не вторгаються в твою дурну башку. А башка й не заперечує, вона ж дурна! Та і хрін з ним, тобто зі всім.

Неділя, 11 травень 2014 18:14

Коли стосунки стають хиткими?

Дехто із нас помічає, що стосунки із іншими людьми часто розвиваються якось стрибкоподібно. Ми спілкуємося із якоюсь приємною для нас людиною, поступово чи різко стосунки покращуються, а потім неодмінно стається щось таке, що псує такі прекрасні раніше стосунки. Чому так трапляється? Чи втомлюєтесь ви від цього? Адже це стається доволі часто і може зіпсувати вельми великий відрізок такого цінного життя.

Субота, 10 травень 2014 17:48

Для чого потрібне щастя?

Як не важко помітити, більшість людей із віком все менше й менше посміхаються, все більше стають холоднішими та втрачають душевну простоту. І як не дивно, вони вважають, що так має й бути, і називають це "дорослішанням". Ще в юності вони могли відверто й просто веселитись, а зараз в їхньому житті час залишається тільки на вирішення повсякденних турбот, яких дедалі стає все більше. І часто, коли такі люди бачать молоду чи зрілу людину, яка щиро посміхається та поводить себе привітно, вони називають її несерйозною, такою, яка не може бути ні самостійною, ні успішною.