Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Соломія Шпак

Соломія Шпак

 

Фахівцями доведено, що на співбесіді до перебільшення схильні не тільки претенденти, але і самі роботодавці. Так, в 50% випадків столичні компанії перебільшують можливість кар'єрного росту.

У Черкасах цілий місяць триватиме Різдвяний фестиваль.

Близько року інформацію про те, хто з місцевих чиновників оформив собі пенсію по інвалідності, обговорюється в журналістському середовищі. Першою до резонансної теми дійшла журналіст Інтернет-видання «Народ UA» Вікторія Кобиляцька. Результатом журналістського розслідування став судовий позов з боку Черкаського центру медико-соціальної експертизи проти автора, газети «Рідне місто Черкаси», яка передрукувала матеріал, та двох героїв статті– мера Черкас Сергія Одарича й депутата Черкаської обласної ради Любові Майбороди. Що цілком природно для нашої країни, інших результатів резонансний матеріал не мав. Провінція звернулася до Вікторії Кобиляцької з проханням розповісти про судові перипетії.

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб сьогодні під час прес-конференції вкотре прокоментував інформацію щодо того, що його називають "ідейним натхненником" виборчих фальсифікацій.

20 листопада о 19-00 у Черкасах полинуть звуки бразильського джазу. На сцені обласного музично-драматичного театру виступатиме Brazil Bossa Nova Quartet (Бразил Босса Нова Квартет). Перед концертом виступатиме «Cherkasy Jazz Quintet».

Кандидат в народні депутати по 194 виборчому окрузі Микола Булатецький сьогодні під час Форуму демократичних сил у Черкасах заявив, що йому пропонували гроші, а також погрожували напередодні виборів.

Президент України Віктор Янукович втратив вплив на вертикаль влади.

Президент України Віктор Янукович через десять днів приїде в Черкаси, щоб відкрити діагностичний центр.

Відомий балетмейстер Раду Поклітару вважає, що можна жити у маленькому містечку, але при цьому почуватися як у центрі Всесвіту. Також він запевняє, що знає, як зацікавити театром дітлахів, багато жартує і переконує – усе в цьому житті вирішує талант. Пропонуємо вашій увазі окрайці думок від Раду Поклітару.

У Черкаському художньому музеї відкрилася виставка Тетяни Черевань «Мистецтво бути».

«ПочатокПопередня1234НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 4