Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Сергій Ганницький

Сергій Ганницький

На виставці музею «Кобзаря» Тараса Шевченка у Черкасах представлено мініатюрні видання із колекції музею, котрі знайомлять відвідувачів з історією класичної та сучасної української літератури.

Відродити традиційні скрині Середньої Наддніпрянщини поставили за мету працівники відділу етнографії, відділу історії краю ХІV - початку ХХ ст. Черкаського обласного краєзнавчого музею та Черкаський обласний осередок Національної спілки народних майстрів України.

«Земля моя прекрасна» – виставка черкаського художника Миколи Колядка. Днями митець свої полотна презентував у музеї «Кобзаря» Тараса Шевченка в Черкасах.

Четвер, 24 березень 2016 18:53

Високе та сучасне. Дія тринадцята

У стінах Черкаського обласного краєзнавчого музею стартував тринадцятий «Антракт». Це щорічна виставка сучасного мистецтва. В цьому році ій виповнюється 10 років. Участь у виставці взяли 38 художників. Митці сміливо демонструють, наскільки різноплановим може бути сучасне мистецтво.

Постать Кобзаря та його самобутня спадщина має притягальну силу для митців, і мало хто з художників в Україні у своїй творчості не звертався до цієї благодатної теми. Своє бачення демонструють і митці Черкащини, на яких покладена особлива відповідальність, адже вони представляють край, у якому народився і похований Тарас Шевченко.

Субота, 27 лютий 2016 07:53

Весна іде

У черкаську галерею прийшла етнографічна весна. «Весна іде» – виставка традиційних головних уборів Середньої Наддніпрянщини. Черкаських майстринь Наталю Крамну-Таран, Юлію Рибасюк та киянку Ніну Севастьянову надихнула на створення представлених реконструкцій етнографічна колекція Черкаського обласного краєзнавчого музею.

Революція на «Майдані», окупація Криму та війна на Сході України – теми першої персональної виставки молодого черкаського дизайнера Нікіти Шилімова. Він представник молодшого покоління мистецької родини Шилімових-Ганзенко. Експозиція відкрилася у музею «Кобзаря» Тараса Шевченка. Дизайнер розповів, яким був шлях до першої виставки.

П’ятниця, 29 січень 2016 19:01

Магія старовини

Унікальний старовинний одяг і прикраси представили у спеціальному фотопроекті «Магія старовини». З величезної музейної етнографічної колекції було відібрано  найцікавіші зразки традиційного українського одягу характерного для Лівобережної і Правобережної Черкащини кін. 19 -  поч. 20 ст. 

Середа, 20 січень 2016 17:48

Ювілей діда Нарбута

Данилові Нарбуту, народному художнику України, лауреату Державної премії імені Тараса Шевченка, судилася непроста доля. Син відомого художника Георгія Нарбута не залишився в тіні свого геніального батька, а став творцем власного художнього стилю, самостійно здобув визнання у колег по цеху і назавжди вписав своє ім'я в когорту видатних художників України.

Персональна виставка художника Григорія Малорода «Грані творчості» відкрилася 22 грудня в музеї «Кобзаря» Т.Г.Шевченка (Черкаси).

«ПочатокПопередня123НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 3