Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Сашко Сівченко

Сашко Сівченко

П’ятниця, 20 липень 2012 23:32

Боротьба за мову продовжується!

Два тижні протесту-голодування на захист української мови біля Українського дому закінчилися. Зважаючи на відсутність реакції з боку влади, цілком логічно, що акція і голодування зокрема, припинилися. Але не припинився сам спротив. Навпаки, наразі він лише набирає розмаху. Події під Українським домом були лише першим етапом у довгому та важкому шляху за українську мову.

Вже багато писано-переписано про розкішність цьогорічного фестивалю «Трипільське коло», що відбувався біля Ржищева на Київщині, але я не можу не написати хоча б коротеньку оповідку про цей фестиваль від себе, як від учасника, що побачив усе зсередини, і як від гостя, який просто приїхав відпочити, до речі, вже вчетверте.

Нице ухвалення Закону «про мови» та події біля Українського дому ще раз підтвердили гнилість та мерзенність Партії регіонів та її прихвоснів. На жаль, серед прихвоснів не лише чиновники, бізнесмени та бандюки, а й міліція. Зокрема, загони «Беркуту».

Саме у ці сонячні передвесняні дні на Україну насувається страшна вірусна хвороба. Хвороба ця не проста і уражає лише, так би мовити, верхівки нашого суспільства – человєків, які пожертвували своїм життям заради народу і пішли у політику, велику політику. Пік розповсюдження цього вірусу припаде на жовтень 2012 року, а назва його – Парламентська передвиборча лихоманка.