Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Петро Клименко

Петро Клименко

26 червня завершився епохальний Собор Православної Церкви, що проходив на грецькому Криті за участю десяти помісних Церков. Головне досягнення, як зазначають експерти, - уже факт проведення Собору, незважаючи на спротив і неучасть російської Церкви. Собор, котрий пройшов уперше за останні 1200 років, не став формальністю і пройшов у формі живої, жвавої дискусії представників Православної Церкви.

Відомий актор і режисер Мел Гібсон почав роботу над фільмом, котрий має стати продовженням легендарної кінокартини "Страсті Христові". Про це пише The Hollywood Reporter.

Сьогодні, 20 березня, - Міжнародний день щастя. Вітаємо усіх! Нагода зупинитися, подумати, усвідомити, прийняти і творити щастя, мир, світло і любов... Між тим, подаємо новий рейтинг - від Sustainable Development Solutions Network на замовлення ООН - найбільш щасливих і нещасливих країн. Україна наразі на 123-й позиції із 157.

Щовесни на межі Тернопільської і Рівненської областей збираються молоді націоналісти, аби протягом 60 годин позмагатися за перемогу у найбільшій в Україні тереновій грі “Гурби-Антонівці”. Та це не “змагання заради змагання” - уже 14 років організатор гри, Молодіжний Націоналістичний Конгрес, вкладає у чотириденний захід більш глибокий сенс.

5-8 травня молодь з усіх регіонів України збереться у лісі на межі Тернопільської та Рівненської областей. На місці історичної події — бою УПА проти НКВС у квітні 1944 року — проходитиме найбільша спортивно-патріотична гра України “Гурби-Антонівці”, яка чотирнадцятий рік поспіль збирає більше 400 молодих людей.

В ніч з 28-го на 29-е лютого в Лос-Анджелесі Сполучених Штатів відбулася 88-а церемонія нагородження найзначнішою кінопремією світу "Оскар" від Академії кінематографічних мистецтв і наук США. Як прогнозував НародUA, Леонардо ДіКапріо вперше отримав "Оскар". Так, Ді переміг у номінації "Найкращий актор" (у головній ролі) за гру в кінокартині Алехандро Гонсалеса Іньярітту "Легенда Г'ю Гласса".

Дослідники визначили, в яких країнах живуть найщасливіші і найбільш нещасливі діти. Були проаналізовані й інші важливі показники, що характеризують різні аспекти життя дитини. Цікаво те, що дівчатка виявилися більш задоволеними життям, ніж хлопчики.

У Берліні пройшла церемонія нагородження переможців 66-го міжнародного кінофестивалю Берлінале. "Золотого ведмедя" отримав документальний фільм про біженців «Вогонь у морі».

У Лондоні відбулася церемонія вручення премій Британської академії кіно і телебачення (BAFTA). Найкращим фільмом 2015 року визнали драму "Легенда Г'ю Гласса" режисера Алехандро Гонсалеса Іньярріту.

Стали відомі переможці премії Гільдії сценаристів США. Серед них - "Гра на пониження" і "У центрі уваги".

«ПочатокПопередня123НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 3