Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


СТАТТІ АВТОРА
Павло В.

Павло В.

Написати цю колонку мене спонукала фраза «Скажи чому ці мужлани сидячи так розставляють свої ратиці? Що вони хочуть довести? Який у них там «великий»?». Чесно кажучи, «зненацькове» питання. Ідея про відношення розміру чоловічих геніталій до кута між ратицями не позбавлена краплини істини. До цього можна додати, що:

Цей текст є реакцією на матеріал про спільний українсько-німецький проект «Скалічені, але живі. Люди з інвалідністю в Українській РСР та Німеччині після 1945 року».  

20 Бер 2012

Доля?

Я розглядав долю як «свободу вибору».

Це бажання має бути «універсальним» і підходити всім незалежно від національності, культури, досвіду, релігії. Це моя точка зору, яка може бути істиною.

Була ситуація в житті, коли в інституті довелось почути розмови однокурсниць (кабінет маленький - 6 парт, і було "вікно" між парами) про те, що всі чоловіки козли, свол..., кобе...., що нема вже тих "справжніх" (критеріїв я не знаю) чоловіків. І от тоді в голові виник план контрнаступу, який я зараз розповім.

Інформація здобута з власного досвіду, книжок та роздумів.

Отже, головний постулат: «Людина нічого не робить просто так», хоча не тільки людина. Подальші розмірковування є наслідком цього висловлювання.