Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Павло В.

Павло В.

Середа, 22 серпень 2012 22:32

Провітрювання геніталій

Написати цю колонку мене спонукала фраза «Скажи чому ці мужлани сидячи так розставляють свої ратиці? Що вони хочуть довести? Який у них там «великий»?». Чесно кажучи, «зненацькове» питання. Ідея про відношення розміру чоловічих геніталій до кута між ратицями не позбавлена краплини істини. До цього можна додати, що:

Цей текст є реакцією на матеріал про спільний українсько-німецький проект «Скалічені, але живі. Люди з інвалідністю в Українській РСР та Німеччині після 1945 року».  

Вівторок, 20 березень 2012 23:08

Доля?

Я розглядав долю як «свободу вибору».

Неділя, 12 лютий 2012 22:39

Чого хочуть жінки

Це бажання має бути «універсальним» і підходити всім незалежно від національності, культури, досвіду, релігії. Це моя точка зору, яка може бути істиною.

Субота, 28 січень 2012 11:51

Чоловіки та жінки

Була ситуація в житті, коли в інституті довелось почути розмови однокурсниць (кабінет маленький - 6 парт, і було "вікно" між парами) про те, що всі чоловіки козли, свол..., кобе...., що нема вже тих "справжніх" (критеріїв я не знаю) чоловіків. І от тоді в голові виник план контрнаступу, який я зараз розповім.

Субота, 21 січень 2012 07:31

Психологічні кредити

Інформація здобута з власного досвіду, книжок та роздумів.

Отже, головний постулат: «Людина нічого не робить просто так», хоча не тільки людина. Подальші розмірковування є наслідком цього висловлювання.