Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


СТАТТІ АВТОРА
Ольга Мацо

Ольга Мацо

За теорією ймовірності - я неймовірна ©

"А мені щастя – бачити своїх синів здоровими, а Україну – мирною вільною державою", – розповідає Надія Янчук – героїня рубрики Щастя на НародUA.

"Кожен може знайти для себе щось, що зробить його щасливішим, якщо звісно шукати, не здаватися та бути позитивно налаштованим", – розповідає Віталій Шамал – герой рубрики Щастя на НародUA.

"Щастя – то родинне світло, у якому любов до дітей переливається у кохання до єдиного мужчини", – розповідає Марина Целуйко – героїня рубрики Щастя на НародUA.

"У своєму житті зрозуміла і можу впевнено сказати, що для мене щастя – любити", – розповідає Вікторія Машталір – героїня Щастя на НародUA.

"Щастя - це несподівана пташка, подарована з Неба Всевишнім. Спіймаєш – і воно твоє", – розповідає Лідія Нестеренко-Ланько – героїня Щастя на НародUA.

"Щастя – це робити те, що любиш. Щастя – це знати, що те, що ти робиш, – не даремно", – розповідає Ольга Пасічник – героїня рубрики Щастя на НародUA.

"Ми  просто маємо  жити, працювати, відпочивати, вивчати себе, людей і світ – і тоді щастя неодмінно  знайде нас", – розповідає Олександра Івасенко – героїня рубрики Щастя на НародUA.

"Чого не вистачає до повного щастя? Моє відчуття цілісного щастя було б у мирній, заможній, демократичній Україні", – розповідає Ірина Мамчур – героїня рубрики Щастя на НародUA.

"Щастя – це купити пресу, відчути аромат свіжого друку, взяти не менш ароматну каву та сидіти десь у парку", – розповідає Юліан Новак – герой рубрики Щастя на НародUA.

"Щастя — це іскристе, живильне тепло, що наповнює душу й тіло, як шампанське, яскравими бризками, неперевершеним відчуттям досконалості світу", – розповідає Ема Ільм – героїня рубрики Щастя на НародUA.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 57