Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


СТАТТІ АВТОРА
Ольга Мацо

Ольга Мацо

За теорією ймовірності я неймовірна ©

"Щастя прокидатися вранці, коли поруч мило посопує твоє немовля, а як прокинеться - обіймає своїми рученятами. Від того ти найщасливіша жінка в світі", – розповідає Наталія Дем'яновська – героїня Щастя на НародUA.

"Страшенно люблю воду, мандри, пригоди, природу. Дуже люблю людей і цей світ", – розповідає Любов Долик – героїня рубрики Людина на НародUA.

"Саме в цей момент, коли ти розумієш, що твої зусилля були немарними, що ти досяг цілі - це щастя", – розповідає Анастасія Введенська – героїня Щастя на НародUA.

"Я живу життям, про яке мріяла, завдяки тому, що стала щаслива тим, що в мене було, і тим, що ніщо не перешкоджає мені дійти до своєї мети", – розповідає Ірина Бобик – героїня Щастя на НародUA.

"Десь люди не вміють читати й писати, радіють сходу сонця і весело всміхаються щебету пташки. Вони щасливі. Кожному з нас дано велике щастя — ЖИТИ", – розповідає Ліна Ланська – героїня Щастя на НародUA.

"Я шукала свою творчу стежку довго і смакувала кожну свою спробу. Пірнала в різні види мистецтва з головою і насолоджувалася процесом кожної праці", – розповідає Ольга Береза – героїня рубрики Людина на НародUA.

"Найщасливіша я в моменти, коли слухаю восьмирічного сина, як він розмірковує про "найтоншу тканину прози". І коли студенти на питання - хто прочитав - усі здіймають руки"? – розповідає Світлана Привалова – героїня Щастя на НародUA.

"Щастя=здоров’я. Така проста формула, але досягти цього стану просто і водночас непросто", – розповідає Олена Малєєва – героїня Щастя на НародUA.

"Відчуття дарунку лісу, тихої гри у хованки серед особливого карпатського лісу, де під ногами мох і глиця, де дощ, як змовник, шепоче на вухо, під яку яличку зазирнути за ще одним красенем", – розповідає Любов Долик – героїня Щастя на НародUA.

"Я постійно зі своїми персонажами, з їхніми світоглядними установками, складними станами й емоціями", – розповідає Тетяна Сидоренко – героїня рубрики Людина на НародUA.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 41