Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Ольга Мацо

Ольга Мацо

За теорією ймовірності - я неймовірна ©

"Кожна деталь, кожна дрібниця може бути тим самим Щастям, від якого хочеться стрибати вище неба", – розповідає Лариса Процел – героїня Щастя на НародUA.

"Щастя – це про гармонію із собою теперішнім, прийняття себе тут і зараз", – розповідає Наталія Ціжман – героїня Щастя на НародUA.

"Жити саме зараз, у цю хвилину... Це і є щастя", – розповідає Скайстє Кузнєцова – героїня Щастя на НародUA.

"Щастя ‒ це те, як ви сприймаєте світ, тому просто відкрийте очі і будьте щасливі", – розповідає Юлія Чумаченко – героїня Щастя на НародUA.

"Не розмінюватись на непотрібне і не зважати на те, що насправді немає значення. А важливо тільки відчути, що робить тебе щасливим", – розповідає Людмила Грудзевич – героїня Щастя на НародUA.

"Щастя – це могти. Любити, відчувати, дарувати і приймати", – розповідає Леся Зузук – героїня Щастя на НародUA.

«Мене роблять щасливою мої мрії, які можуть декому здаватися неосяжними або ж нереальними», – розповідає Аліна Шевченко – героїня Щастя на НародUA.

"Якщо ти обираєш для себе бути щасливим і твій мотив відчувати радість і повноту життя, ти будеш черпати це з усього", – розповідає Інна Залізнюк – героїня Щастя на НародUA.

"Щастя – це стан. Стан спокою та рівноваги. Стан вдячності за життя. Стан, коли цінуєш кожну хвилину", – розповідає Юлія Радчук – героїня Щастя на НародUA.

"Щастя – це позитивні емоції, відчуття, яке супроводжується усмішкою на обличчі і навіть слізьми радості", – розповідає Таня Ситниченко – героїня Щастя на НародUA.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 69