Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Олександра Комісарова

Олександра Комісарова

Понеділок, 09 квітень 2012 19:54

Черговий раунд мовних суперечок

«Визнання російської мови офіційною на регіональному рівні та подальше сприяння її розвитку на території України», – так експерти розшифрували заяву Президента про мову, виголошену перед його від'їздом до Москви. Однак що це - необхідна програма чи «троянський кінь» в Україні?

Спеціальна машина тепер прибирає дороги міста. За словами заступника міського голови Черкас Олексія Леонова, тепер цю процедуру можливо закінчити менше ніж за місяць.

Рішення не переносити музичну школу №2 до приміщення тютюнової фабрики було прийняте міським головою під час зустрічі з викладачами та батьками дітей зі школи учора, 20 березня.

Безвідповідальність у наданні банками споживчих кредитів та довірливість громадян до фінансових установ призводять як до проблем у фінансовій сфері держави, так і до особистих трагедій обманутих споживачів. Такою була одна з провідних тем конференції у Будинку профспілок.

30% людей, які потрапляють до пунктів обігріву, мають житло, проте через дуже низьку температуру не можуть туди дістатися, – зазначили на прес-конференції шостого лютого в Черкаському прес-клубі.

П’ятниця, 27 січень 2012 12:51

Черкасців привчають економити тепло

60 тисяч гривень може зекономити школа за два місяці розумного енергоспоживання. У цьому запевнив журналістів В'ячеслав  Гусєв – координатор програм з енергозбереження в Україні.