Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Олександр Вітолін

Олександр Вітолін

П’ятниця, 11 грудень 2015 22:47

Десять заповідей патріота

1. Не волай на весь Фейсбук, що збираєшся робити революцію. Революція виключає публічність до перемоги.

Середа, 25 березень 2015 09:26

Гра престолів: Ядерний Антимайдан

Схоже, українців можна привітати. Росія все частіше нагадує про свій козир – ядерну зброю. З початку в пропагандистському фільмі «Крым. Путь на родину» було заявлено, що Путін був готовий весною 2014 року застосувати ядерну зброю. Після цього сайти поширили висновки «експертів», які спрогнозували можливість ядерного удару. І нарешті, тиждень закінчився недипломатичною ядерною погрозою російського дипломата на адресу Данії.

Новина про створення міністерства інформаційної політики викликала в шанувальників роману Джорджа Орвелла «1984» ажіотаж. І всі представники четвертої влади від блогера-початківця до рейтингових телеканалів блискавично зреагували сатиричними дотепами: «Міністерство Правди», «МінСтець», «МінКум». Та, схоже, відчути себе в шкурі Вінстона Сміта - громадянина наддержави Океанії - нам українцям не вдасться. Ні тобі п’ятихвилинок ненависті, ні гасел «Незнання – це сила», ні всюдисущого ока Старшого Брата. Шапочки із фольги виявились непотрібними. А ворог і досі друкує нові наклади «Вестей», спонукає адміністраторів Фейсбуку і Ютюбу видаляти «госдепівські» агітки, веде орди ботів і тролів на українські ресурси.

Понеділок, 16 березень 2015 16:54

Дума про FGM-148 Javelin

Українці марять Джавелінами. Марять давно і вперто. З впевненістю, що поява цих ракетних комплексів змінить ситуацію.

П’ятниця, 13 березень 2015 16:32

Далі буде гірше

Після перемоги України, а вона обов’язково буде, - буде ще гірше.

Четвер, 05 березень 2015 12:59

Віртуальний Майдан Росії

Кожну звістку про мітинги невдоволених в Росії українці розглядають в мікроскоп, бажаючи знайти в цьому зародки Майдану. Автор - не виняток. І чим ближче розглядаєш, тим менш в те віриш. Підстав для цього багато.

Субота, 03 травень 2014 06:51

Увага, увага! Розшукується Катані!

Якщо дистанціюватись від війни (так, ми в стані війни, але влада не наважиться це офіційно визнати), то кадрова проблема МВС для України залишається однією з найгостріших. Проблема не тільки в кадрах Луганської і Донецької області, де влада нарешті розгледіла саботаж. Достатньо прогортати новини в соціальній спільноті розформованого «Беркуту», щоб переконатись – «беркути» вважають, що їх зрадили, а снайпери розстріляли мало майданутих. Як бачимо розформування «Беркуту» тільки створило ілюзію міліцейської (або грузинської) реформи, про яку так багато говорили політики на Майдані поки Майдан не переміг. Але проблема навіть не в «Беркуті», а в тому, що він складав лише один відсоток (але дуже значущий) особового складу МВС.

Схоже, українська влада почала робити перші правильні кроки у вирішенні «східного» питання. Принаймні саме так я сприйняв різке прагнення РФ негайно влаштувати слухання по Україні. РФ вже була «бита» в ООН за анексію Криму. Але від цієї моральної перемоги окупованому Криму не легше. Тим паче, що «радянські комісари», комсорги і політруки (називати політтехнологами, піарщиками і медійниками росіян язик не повертається) використали це в своїх пропагандистських цілях.

Середа, 09 квітень 2014 07:49

Криве дзеркало Майдану

Найбільша, на мою думку, відмінність Антимайдану як кривого дзеркала Майдану полягає в тому, що Майдан готовий брати на себе відповідальність за майбутнє країни, готовий до нових Майданів, до нових політичних акцій, а Антимайдан прагне перекласти всі проблеми на одного «смотрящего» і з чистим сумлінням самоусунутись...

В Міжнародний день рідної мови прийнято писати про рідну мову. Не захотілось бути банальним і вирішив написати про офіційні мови ООН, про шість мов (китайську, арабську, російську, французьку, іспанську, англійську). Шість мов бувших імперій, які так чи інакше були (і є) переконані у своїй унікальній місії в цьому світі. Шість мов, які стали «рідними» мовами для жителів колоній і провінцій. Шість мов, які «умертвили» сотню мов так, що від деяких навіть не лишилось пам'яток писемності. Шість офіційних мов ООН – шість мов, які могли зникнути, розчинитись, відмерти, як і їх жертви.

«ПочатокПопередня12НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 2