Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Олександр Солонець

Олександр Солонець

У Києві, в Літературно-меморіальному будинку-музеї Тараса Шевченка, відбулася презентація книги Лідії Кардаш «Майдан - точка відліку». Це своєрідний погляд чисел і планет на історію України. Киянка, котра все життя працює інженером, і водночас захоплюється історією, зокрема й рідного Києва, аналізує події впродовж століть і тисячоліть з точки зору математики й астрології. Вона виводить певні хронологічні закономірності знакових подій, в тому числі й Революції гідності. Ця оригінальна методика, за її словами, передбачає циклічність історичних епох і може спрогнозувати напрямок розвитку тої чи іншої держави на певному етапі. Лідія Кардаш зазначає, що події Євромайдану ведуть Україну до абсолютно нової, позитивної епохи розвитку, котра розпочнеться в 2017 році, а в 2031 році країна «повернеться на шлях справжньої державності й процвітання».

Осінь останнім часом якось приходить зненацька, і так само зникає. Як непередбачувана жінка. Особливо зараз – коли й «сезону дощів» наче й нема. (Улюблені дощі, де ви?:) Утім, це, мабуть, додає в життя певної таємничості... Лиса гора. Теж достатньо таємниче місце. Колись тут грали в свої ігрища відьми, сьогодні – один з небагатьох клаптиків мегаполісної природи. Тепер тут зазвичай «літають» байкери...

Леся Приліпко-Руснак - героїня Щастя на НародUA. "Я відчуваю себе неймовірно щасливою, коли мої вірші зачіпають струни душі абсолютно незнайомих мені людей", - говорить вона.

Анна Плешивцева – героїня рубрики «Людина» на НародUA. «Натхнення усюди, воно може впасти тобі до рук просто посеред вулиці, або перед сном. Це насправді надзвичайно доступна штука, варто лише не полінуватися простягнути руку, щоб торкнутися його», — каже вона.

Яна Лілл – героїня рубрики «Людина». "Кожна жива істота – феноменальна", - каже вона.

Марія Васильєва - героїня Щастя на НародUA. "Для мене Щастя – це свобода, політ, відчуття себе маленькою частиною безмежного світу", - ділиться вона своїм щастям.

Василина Метко - героїня Щастя на НародUA. "Мої рідні здорові, я бачу їхні теплі посмішки, я насолоджуюся кожною прожитою хвилиною, займаюся улюбленою справою", - ділиться вона своїм щастям.

"Кіно на двох" від НародUA представляє усім любителям кінематографу черговий фільм. Це доволі культова стрічка режисера Джима Шармена «Шоу жахів Роккі Хоррора». Якщо попереднього разу "подвійний удар" кіноманів презентував інтелектуальну й глибоко філософську кінокартину "Догвілль", то цього разу наш вибір (обираємо почергово) випав на необтяжений ідеями, пародійний і трешовий фільм. І знову відчуття й думки учасників цього інтерактивного споглядання-пережиття-рецензування розходяться, що робить кінорецензію НародUA достатньо різнобарвною і цікавою. Отже, кіномюзикл «Шоу жахів Роккі Хоррора». Традиційно подаємо "непоєднувані" думки про фільм двох авторів в одному тексті, а також інтерактивні враження від перегляду в форматі чату. Насолоджуйтеся кіно разом із нами!

Сьогодні - Святвечір. Переддень Різдва Христового. Українці здавна особливо святкували втілення Сина Божого в людину. Природа сприяє цьому... Нинішня зима хоч і спізнилася, але принесла нам достатньо снігу з новорічним і різдвяним настроєм. Христос ся рождає!

Субота, 02 січень 2016 10:47

Особливий час. Навколо - чудеса

Ось ми і перетнули нову часову межу. 2016. Що за нею? Нові можливості. І те, що ми приймаємо і вирощуємо в собі.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 96