Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Оксана Погрібна

Оксана Погрібна

У багатьох є свої домашні улюбленці. Хтось у захваті від собак, і з криками «О, Боже, який милий Хаскі» не може відійти від нього. Хтось «тащиться» від криків папуг і намагається навчити їх говорити. Комусь до вподоби пухнаті хом'яки. А хтось - такий, як я, «котоман».

Про своє щастя НародуUA розповідає Таня Варивода. Наш спосіб життя і те, як ми проживаємо кожен день – це і є нашим щастям.

Талановита співачка, вправний стиліст-візажист і просто хороша, привітна людина - саме такою є Іра Кушніренко. Дівчина стала лауреаткою багатьох вокальних конкурсів. Іра не уявляє себе без співу, адже з дитинства мріяла стати співачкою. Вважає, що для цього потрібно багато чого зробити і наполегливо йти до своєї мрії.

Вівторок, 08 квітень 2014 09:47

Не всі міліціонери – «мусори»

У наш час тільки і чую: «Нинішня міліція – це «продажні мусори, не те, що раніше». Але ж не всі такі. Багато є тих, хто справді готовий допомагати людям, захищати свій народ. Так, як того вимагає їхня присяга.

Понеділок, 07 квітень 2014 16:05

Оксана Погрібна: «Моє щастя - танці»

Рубрику ЩАСТЯ на НАРОДUA продовжує Оксана Погрібна. Її щастя - танці. Вона танцює навіть у думках (в університеті, готуючи обід на кухні абощо) чи уві сні. Танцюючи, Оксана Погрібна відчуває себе вільною.

Головний спеціаліст з надзвичайних ситуацій - серйозна і відповідальна посада. Водночас Андрій Осацький має цікаве хобі – написання дитячих книг. Молодий письменник вже знайшов прихильність маленьких читачів свого міста, а також планує завоювати дорослих читачів. Андрій є членом Лубенського літоб’єднання імені Олеся Донченка, а у 2012 році вступив у Полтавську спілку літераторів. Вважає, що кожна книга повинна нести якусь ідею, викликати посмішку чи змусити серйозно задуматись, тобто обов’язково має бути реакція читача.

Народилася в Києві, виросла на Черкащині, а життя своє знайшла на Полтавщині у невеликому місті Лубни. Саме такою «жабкою-мандрівницею» є Світлана Зеленюк. Жінка із «золотими руками» та мати з люблячим серцем не перестає дивувати всіх своїми виробами. Світлана знайшла себе у «handmade».

Середа, 26 березень 2014 17:26

Приємні дрібниці для батьків

Як часто ми радуємо батьків маленькими сюрпризами чи дивуємо їх? Як часто ми говоримо їм, які ми вдячні за все і як ми їх любимо? Ми повинні робити це постійно, адже всього життя не вистачить, щоб виразити нашу подяку за все, що вони роблять для нас. Їм буде приємне все: чи то якийсь подарунок, квіти чи просто обійми та поцілунок. А можливо, щось сучасне, те чого раніше вони не бачили.

Відомий гурт "Антитіла" у Черкасах заспівав свої нові пісні та вже відомі хіти. Музиканти презентували новий альбом "Над полюсами". А також змусили весь зал співати і танцювати між рядами.

Смілива красуня, яка підкорює гори висотою 7 тисяч метрів. Любляча мама і дружина. Саме такою є Анастасія Скрипченко. Анастасія очолює відділ туризму в ОДА, а також має небезпечне захоплення альпінізмом. За п’ять місяців до підйому в гори дівчина бігає з 5.00 до 7.00 ранку по 12-15 км, тричі на тиждень плаває по 5 км, важко тренується. Вважає, що кожен має сам обирати і займатися тим, що йому більше до вподоби. Але, як і у будь-якому спорті, так і в альпінізмі, для досягнення мети треба чимось жертвувати.

«ПочатокПопередня12НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 2