Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Ніна Поліщук

Ніна Поліщук

Живу і радію цьому


 

Четвер, 20 листопад 2014 12:36

Коли туман... не знаю, навіщо я тут

Усе іде, усе минає, усе зникає і тут уже ніколи більше. А вітряк усе мовчить, і мені щось ніяк не перемовчиться.

Війна на Сході України змушує мирних мешканців покидати свої домівки з найменшою надією на повернення. Відтак, тисячі переселенців їдуть до Києва, Львова, Дніпропетровська тощо, та є й такі, як Вікторія Скоробогатько. Ця 30-річна жінка самотужки мандрує Україною з наметом і рюкзаком. Щоправда, ситуація на Сході нашої країни не стала основною причиною такого способу життя...

Понеділок, 25 серпень 2014 13:54

Сльози

Вона плакала. І плач той був тихше вічності. Чому? Для кого? Навіщо? Здається, сенс цих питань стікав повільною цівкою крові додолу… А дощ усе лив і лив, все змивав і змивав. Змивав усе, без залишку. Тепер вже точно нічого не болітиме.

Четвер, 21 серпень 2014 13:27

Молитва до себе

Забагато балачок, забагато думок, і голос душі принишк. Всередині пустка, а ззовні гамір без причини. Як багато слів ми витрачаємо надарма. А що всередині? Так само. Немає часу і бажання вислухати себе…

Середа, 30 липень 2014 12:42

Людина-годинник

Тоді був надвечір і шторм не вщухав третій день. Небо сіре, море сіре, очі посіріли, і все так само не хочеться жити. Вже рік, як його не полишають думки про втрачене. Він безнадійно вдивляється у сірість, нічого не шукаючи, не очікуючи. Він просто дивиться, щоб отак-от виглядіти всі очі, щоби світло, якого й без того немає, остаточно зникло без права на повернення. Збайдужілість тихо обіймає його за плечі і міцно притискається до спини своїм кістлявим тілом часу. Часу, якого йому зажди бракло, якого шукав, який щедро витрачав, не знаючи, що цьому буде розплата. Збайдужілість обережно повертає його в бік зморщеної вітрами хати. Він, знеструмлений, підкорюється і волочить своє тіло додому. По дорозі він все ще думає про втрачене.

Понеділок, 14 липень 2014 17:32

Втрачені поколінням/поклонінням

Сьогоднішній ранок нічим не відрізняється від вчорашнього і завтра, я певен, схід сонця не принесе нічого нового...

«Холдинг емоцій !Фест», співвласниками якого є Андрій Худо, Юрій Назарук та Дмитро Герасимов, існує на українському ринку з 2007 року. Тематичні ресторани мережі лояльності «Lokal», мережа супермаркетів «Два кроки від хати», туристичний проект «Just Lviv it!», підтримка львівського Видавництва Старого Лева, активна участь у культурному житті міста Львова – це тільки анфас непередбачуваного холдингу емоцій. Яким же ж є профіль «!Фесту» та як він виглядає на повний зріст? У чому секрет успіху й який правильний шлях популяризації української культури? Про це далі у нашому інтерв'ю з Андрієм Худо.

Середа, 28 травень 2014 15:21

Моя смерть

У мене є вибір: лезо, ампула, навчитись літати. Добре, що тут нікого немає. Це мій улюблений дах – недобудови тримаються на якомусь магнетизмі. Добре, що встигла вимкнути телефон, стерти пам’ять на жорсткому диску. Треба лишити після себе якомога менше спогадів. Добре, що зараз квітень і сонце таке м’яке на заході. Я люблю тебе, Сонце! Дивно, не відчуваю холоду, навіть жодної краплинки тривоги чи сумніву. Так хороше тепер! Коли вже от-от маю дописати свою автобіографію, і чорнила ще так багато. Гармоніє, здається, тут, серед зелені, на чужому будинку, у чужому місті, серед людей, що мене не знають, я тебе знайшла… Тільки-от що мені обрати?

Вівторок, 20 травень 2014 09:02

Раніше, а тепер...

Щойно почав займатися світанок. Лінію неба і води роздирає вогняне око. Зазвичай йому всі радіють, от і я... мимоволі. Відчувши перші проміння на своєму обличчі, мляво відкриваю ошатні двері мого ошатного намету на не менш ошатному пляжі. Не знаю який це пляж, яка країна, котра година, який день, місяць. Навіть і не думайте пхатися до мене з такими важливими для вас питаннями. Для мене, як і для всесвіту – це космічний пил. Нічого не змінюють час і пора року, соціальний статус і наявність нулів на власному рахунку, каблучка на пальці й волога від поту футболка, бо ходила сьогодні в спортзал. Я так захотіла. Зміна – це людина, що поруч. Та й до таких змін не прагну.

Сонце сідає якось по-чужому. Вдивляюся в темряву кімнати. Десь тут вона була… ну десь же ж тут… ондечки. У теплому коці, щільно притуленому до її завжди розправлених, крилястих плечей, там завжди сидів її усміх – біля вікна, що навпроти.

«ПочатокПопередня12НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 2