Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Надія Нестеренко

Надія Нестеренко

«Щастя – це коли ти гордий за місце де живеш і за людей, які поруч», - запевняє наша сьогоднішня героїня «Щастя» Катя Костенко.

«Щастя – бачити, що листоноша несе пакуночок, адресований саме тобі», – вважає наша сьогоднішня героїня Щастя Олена Раєвська.

«Для того, щоб відчути щастя, треба налаштуватися, розслабитися і дочекатися осені», - каже Катя Марчук. Наша сьогоднішня героїня Щастя – рудоволоса дівчина. «Щастя - це те, що ми завжди носимо в своєму серці», - переконана вона.

Ксенія Александрова – героїня Щастя на НародUA. Вона обожнює ходити на весілля.

«Щасливі люди носять весну у серці», - запевняє наша героїня рубрики «Щастя» Марія Кононова.

Ірина Коваленко - героїня Щастя на НародUA. «Щасливою ж можна бути щодня, просто зробивши собі солодкого чаю», - запевняє наша сьогоднішня героїня Ірина.

Наша сьогоднішня героїня рубрики «Щастя» Ніна Дикальчук родом з Золотоноші Черкаської області. Вона любить природу і вважає її головним своїм натхненником. «Все хороше у нас від природи, все погане ми виховуємо в собі самі», - ділиться вона.

Анна Чиж - героїня Щастя на НародUA. «Золото на баскетболі і подорож в Німеччину – ось воно, щастя», - говорить Анна.

Сергій Яртим - герой Щастя на НародUA. «Щасливі люди часто плачуть та сміються», - каже він.

Понеділок, 11 квітень 2016 07:25

Тетяна Король: «Щастя – їхати додому»

Наша сьогоднішня героїня рубрики Щастя Тетяна Король родом зі Львова. "Щастя – ліпити сніговиків і їсти варення. Щастя – це маленький літачок, якого тобі зробив однокласник у 5 класі. Щастя – це розкішна випускна сукня, про яку ти мріяла всі 11 років у школі. Щастя – це час і місце, де ти зараз", - говорить вона.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 14