Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Лідія Колесник

Лідія Колесник

Понеділок, 19 травень 2014 09:31

Мої Щастячка, або Загадки Материнства

Чи може хто мені пояснити, чому голос власного дитя, почутий по телефону, завжди видається дорослішим, ніж у звичайному житті? Або чому після народження другої дитини, перша раптом перестає бути "класичною"? Раніше мені здавалися дивними діти, в яких, скажімо, перший зуб з'явився не у 4 місяці, як у старшого сина Дарчика, а у сім. Чимало таких-от загадок є в материнства. Та чомусь я їх не помічала до осені минулого року, відколи стала мамою удруге. Тепер маю чим поділитися!

Вагітність - особлива пора. Чарівна і якоюсь мірою бентежна. Це - очікування надзвичайного чуда. Передчуття народження нової ЛЮДИНИ. У кожного цей час - особливий. Але всіх єднає надія і любов... Урешті, завершився цей казковий період у черкаської майстрині Лідії Колесник. Чудо сталося - у Лідії Колесник і письменника, краєзнавця Олександра Солодаря народилася донечка, яку батьки вирішили назвати Соломія. Тож НародUA вітає батьків і новонароджену Соломійку з народженням. Бажаємо здоров'я та всіх гараздів! Тим часом пропонуємо своєрідну сповідь-думки Лідії Колесник про вагітність і передчуття появи на цей світ Соломійки.

Завершився відкритий заочний конкурс української народної ляльки для учнівської молоді в Черкаській області. Від зародження ідеї його проведення минув майже рік. Підведено підсумки, нагороджено переможців... Чим він запам'ятався тим, хто долучився до його організації?