Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Квітослава

Квітослава

Антоніна Винницька - героїня Щастя на НародUA. "Щастя – це таке відчуття свободи і потрібності комусь одночасно", - говорить вона.

Юлія Борівець - героїня Щастя на НародUA. "Щастя - це весна, сонце, квіти, улюблені книги, музика, посмішка незнайомого перехожого, несподівана листівка з далеких країв, смачний шматок свіжоспеченого пирога, аромат улюблених квітів, поцілунок та інше", - говорить вона.

Ірина Роздобудько - героїня Щастя на НародUA. "Чомусь люди забагато роздумують про життя замість того, щоб відчувати його, насолоджуватись ним", - каже вона.

Юлія Петренко - героїня Щастя на НародUA. "Кажуть: спитай у людини що таке щастя і дізнаєшся чого їй не вистачає", - каже вона.

Оксана Петрик - героїня рубрики Людина на НародUA. Вона вважає, що в кожному дні є щось цікаве і пізнавальне, тож нові враження і думки "перекривають" старі.

Наталя Ключка - героїня Щастя на НародUA. "Для мене щастя - це спокій і гармонія, коли ти розумієш, що ти там, де хочеш бути і з тим, з ким хочеш", - каже вона.

Анна Забровська - героїня рубрики Людина. Її найулюбленіші спогади з дитинства пов'язані зі святом Великодня, коли повсюди ранковий запах щастя.

Ольга Первак - героїня Щастя на НародUA. "На мою думку, щастя - це кожна хвилина твого життя, проведена поруч із дорогими та рідними тобі людьми", - каже вона.

Надія Букіна - героїня рубрики Людина. Її хобі – це малювання: акварель, комп'ютерна графіка і всі можливі їх поєднання, експериментує зараз з колажами.

Анна Пигорова - героїня рубрики Людина на НародUA. Її життєва позиція - ніколи не тримати зла і навчитися цінувати життя.