Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Квітослава

Квітослава

Христина Барановська - героїня рубрики Людина на НародUA. "Я безмежно люблю весну", - говорить вона.

Мар’яна Бойчук - героїня Щастя на НародUA. "Нам потрібно тільки одне - бути природними, такими же природними, як наше дихання", - вважає вона.

Христина Гапонюк - героїня Щастя на НародUA. "Щастя це те, що ти маєш, а не те, що ти хочеш мати", - впевнена вона.

Ольга Нестеренко-Германович - героїня Щастя на НародUA. "Я люблю свою роботу, бо мене робить щасливою те, що я бачу довіру в очах своїх пацієнтів і віру в те, що вони вилікуються, радію з ними, коли лікування дає позитивний ефект, підтримую їх у важкі хвилини, не даю їхньому духу зламатись або зневіритись", - каже вона.

Четвер, 28 квітень 2016 05:35

Марія Зубова: «Щастя - це вибір»

Марія Зубова - героїня Щастя на НародUA. "Я ношу своє щастя в собі, посміхаюся перехожим, кажу людям, які вони гарні і особливі, обіймаю їх і кажу, що все в них обов'язково вийде", - говорить вона.

Олена Поліщук - героїня Щастя на НародUA. "Щастя – це любов. Просто любити, не чекаючи нічого взамін, дарувати свою любов іншим людям, наповнювати їх радістю та щастям", - говорить вона.

Наталія Грачева-Кучер - героїня Щастя на НародUA. "Найперше з моїх щасть - це моя Батьківщина Україна та моя велика чудова сім’я, рідні люди та  друзі, з якими я підтримую теплі стосунки", - говорить вона.

Евеліна Стебельська - героїня Щастя на НародUA. "Імпро - це вид сценічного мистецтва, який вже півроку повністю затопив мене з головою", - ділиться вона своїм щастям.

Оксана Ластівка - героїня Щастя на НародUA. "Щастя буває різне: велике і маленьке. Для мене суть в тому, щоб вміти розгледіти щастя в сірій буденності. Мало кому вдається його таки розгледіти", - переконана вона.

Наталя Яцук - героїня рубрики «Людина» на НародUA. Задоволення вона отримує від того, що робить щось корисне і важливе для інших людей.