Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Квітослава

Квітослава

Аріна Вовк - героїня Щастя на НародUA. "Для мене щастя – це стан душі, коли найсильніше відчуваєш цінність життя та радієш, що взагалі живеш на світі", - каже вона.

Людмила Васильчук - героїня Щастя на НародUA. "Я щаслива, коли відчуваю гармонію в собі, коли, проаналізувавши деякі речі, починаю прощати себе та інших людей, тому що люди грішні. Не ми маємо право судити", - каже вона.

Вікторія Підвальна - героїня рубрики «Людина». «У мене є дві звички: рано вставати та ніколи не відмовляти людям в допомозі», - запевняє вона.

Дарія Зубакова - героїня Щастя на НародUA. "Коли щастя з'являється, то людина не помічає негараздів і намагається робити щасливим інших. Віддаючи, ми примножуємо своє щастя. Віддавши раз, ми отримуємо в десять разів більше", - говорить вона.

Ольга Бродюк - героїня Щастя на НародUA. "Щастя – це мати улюблену справу, займатись тим, чим подобається, дарувати радість та приносити користь людям", - переконана вона.

Анжеліка Чинчик - героїня Щастя на НародUA. «Я дотримуюсь такої думки: «Сміливі мають щастя, вільні мають волю, божевільні - всесвіт», - каже вона.

22 роки, проживає у Чернівцях. Любить подорожувати, весь час дізнаватися щось нове, пізнавати навколишній світ.

Що таке щастя?

Можу сказати тільки, що щастя для мене – це живі та здорові рідні й близькі мені люди. Як є здоров*я – то буде все решта. Без нього ми не в силах щось зробити чи змінити.

Щастя – це мати можливість вибору та діяти за покликом серця. Дійте! Інакше хтось сміливіший за Вас втілить Вашу ж мрію у своє життя, інакше сьогодні знову нічого не зміниться. На мою думку, кожен день – це можливість знову зробити все спочатку.

Тільки одного разу люди раптом розуміють, що їм не обов'язково жити так, як їм говорили, а робити те, що викликає у них почуття радості, задоволення собою та щастя. І краще це зрозуміти якнайшвидше та йти своєю дорогою.

Я дотримуюсь такої думки: «Сміливі мають щастя, вільні мають волю, божевільні - всесвіт». Тільки Вам вибирати ким бути у цьому житті.

Крім того, щастя швидко стає спогадом. Ловіть цю мить і цінуйте  поки є можливість та час у Вас за спиною.

 

Фото надане героїнею

Середа, 15 червень 2016 17:32

Анна Корінь обожнює кінний спорт

Анна Корінь - героїня рубрики «Людина» на Народ UA. Найважливіші події в своєму житті вона пов’язує з кінними змаганнями.

Діана Ключник - героїня Щастя на Народ UA. «Щастя любить свободу. Воно не приходить за розкладом або в чітко визначений день та час», - запевняє вона.

Жанна Павлова - героїня Щастя на Народ UA. "Для мене щастя – це щось створювати і бачити результат того, що ти зробив", - каже вона.

Ольга Котик - героїня Щастя на Народ UA. "Людям необхідно навчитися відкривати серце, бачити серцем, тому що іноді наші  очі – сліпі у баченні дива навкруги", - говорить вона.