Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Квітослава

Квітослава

Василина Ушацька - героїня Щастя на НародUA. "Для мене щастя починається з любові. Причому, яким би це дивним і абсурдним не здавалося іншим, з любові до себе", - розповідає вона.

Понеділок, 24 жовтень 2016 07:05

Еліна Іванюк: «Щастя – це знайти себе»

Еліна Іванюк - героїня Щастя на НародUA. «Щастя – це знайти себе у житті та відчувати, що ти стовідсотково знаходишся на своєму місці», - впевнена вона.

Тетяна Іващенко - героїня Щастя на НародUA. "У моєму житті завжди є місце для щастя, тому що двері мого серця завжди є відкритими", -говорить вона.

Маріанна Теплюк – героїня Щастя на НародUA. "Моя улюблена цитата: щастя – це втрата будь-яких критеріїв", – говорить вона.

Оксана Ярославівна Коник - героїня Щастя на НародUA. "Я досі щаслива від того, що постійно відчуваю підтримку коханої людини, що досі маю можливість будь-коли приїхати до своїх батьків, я щаслива, коли щасливі мої діти, коли їм все вдається, коли у сім'ї наступають моменти повної гармонії, коли з'являється можливість подорожувати, або побути наодинці з природою, постійно відчувати дружнє плече, знати, що тебе з радістю чекають на роботі та вдома", - говорить вона.

Олена Пилипович - героїня Щастя на НародUA. "Коли я допомагаю іншим, стараюсь їх вилікувати, дати їм надію на одужання, коли це в мене виходить і я бачу позитивний результат – це справжнє щастя для лікаря", - говорить вона.

Оксана Мельничук - героїня Щастя на НародUA. "Коли щастя наповнює мене, я наче літаю над землею, воно розриває мене, наче мій внутрішній світ розширюється та хочеться ним поділитись та зробити ще когось щасливим", - каже вона.

Людмила Водзік - героїня Щастя на НародUA. "Саме в повсякденних, але прекрасних моментах нашого життя, таких, як спільна чистка зубів або пиття кави з печивом, або готування їжі разом, – саме в них і ховається щастя", - вважає вона.

Ольга Георгіу - героїня Щастя на НародUA. "Я не помічала, не розуміла, що щастя в мене – тут, під носом. Я стала більше придивлятися та аналізувати ситуації та речі, яких я бачу, і знаєте що? Мені відкрилися очі на багато речей", - розповідає вона.

Ірина Дем'яненко - героїня Щастя на НародUA. "Щастя, в більшій мірі, це дарувати радість близьким людям, тому що вони приймають нас такими, які ми є", - переконана вона.