Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Квітослава

Квітослава

Альона Романченко – героїня Щастя на НародUA. "Щастя – це гармонія в душі, коли всього в міру, коли і тепло, і затишно, коли панує повне взаєморозуміння з собою", – говорить вона.

Ірина Шуповал – героїня Щастя на НародUA. «Щастя – це почати свій день з молитви і бути вдячним за такі дрібниці, як маленький ранковий промінчик, що так вперто проривається до тебе у кімнату крізь штори», - говорить вона.

Оксана  Сливчук – героїня Щастя на НародUA. "Щастя - бути собою! Всі ролі зайняті, ось чому нам необхідно завжди залишатися собою. Найлегше вдіти маску та грати іншу роль, ніж у будь-якій ситуації бути людиною та залишатися таким, який ти є насправді", – впевнена вона.

Четвер, 03 листопад 2016 08:01

Ірина Васкул: «Щастя – як метелик»

Ірина Васкул – героїня Щастя на НародUA/ "Щастя – це щось дуже крихітне. Це, як метелик, неможливо спіймати і утримати", – говорить вона.

Середа, 02 листопад 2016 11:25

Олена Колодич: «Щастя – це Бог»

Олена Колодич – героїня Щастя на НародUA. «Моє щастя в Бозі», – каже вона.

Оксана Данюк – героїня Щастя на НародUA. "Я заходжу, а мама тицяє собі пальцем в щоку й каже: "Ти забула мене поцілувати". Хіба в цьому не кроється істинне щастя?", – говорить вона.

Христина Голинська – героїня Щастя на НародUA. "Важливо знайти у своєму житті істинне призначення, покликання та йти, незважаючи ні на що, тим шляхом, яким ми нам підказує серце. Тільки так ми станемо щасливими, обиравши те, що нам справді приносить щастя", - говорить вона.

Вероніка Романович – героїня рубрики «Людина» на НародUA. Вважає, що книги – це ліки від будь-яких хвороб. 

Наталія Дмитренко – героїня рубрики «Людина» на НародUA. Обожнює читати фантастику, експериментувати з різними рецептами, точніше, чаклувати на кухні.

Даша Двойнос -– героїня Щастя на НародUA. "Щастя – це кожен день, сповнений новими можливостями. Багато моментів є у нашому житті, які можна прийняти за щастя. Варто тільки ширше відкрити очі та серце", – переконана вона.