Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Квітослава

Квітослава

Дарина Гайдай – героїня Щастя на НародUA. "Для мене щастя – це синонім до слова любов. У цьому аспекті в мене все просто. Щастя, як і любов, всюдисуще", – говорить вона.

П’ятниця, 18 листопад 2016 09:56

Віталій Плечак: «Щастя – це Господь»

Віталій Плечак – герой Щастя на НародUA. "Щастя – це Господь. Це слово для мене означає дуже багато. Це стан, коли ти забуваєш про все погане, про всі клопоти життя і просто радієш у моменти щастя", - зазначає він.

Анастасія Климентенко – героїня Щастя на НародUA. "Я вдячна за все, що стається зі мною, тому що воно завжди на краще", - каже вона.

Галина Нестригa – героїня Щастя на НародUA. "Для мене щастя – це момент, коли тебе все влаштовує і всього вистачає; момент, в якому тобі так добре, що не потрібно нічого іншого, коли ти не просиш, не вимагаєш, а віддаєш та примножуєш", - говорить вона.

Ольга Ніконорова – героїня Щастя на НародUA. "Щастя схоже на осяяння, яке просто приходить у будь-який момент, а потім ти розумієш, що робити і куди йти, щоб знайти це почуття ще раз", - говорить вона.

Ярина Барган – героїня Щастя на НародUA. «Щастя – це бачити своїх рідних, мати можливість з ними бути», – говорить вона.

Василина Бойко – героїня Щастя на НародUA. «Коли я говорю про щастя, то перш за все, це для мене духовне багатство, яким наповнена моя душа. З цим багатством я радо ділюся з ближніми людьми», – говорить вона.

Анастасія Крисак – героїня Щастя на НародUA. «Загалом, зараз я радію будь-якій дрібниці і не шукаю вагомих причин для того, щоб бути щасливою», – говорить вона.

Наталія Керечанин – героїня Щастя на НародUA. «Важливо вміти віддавати любов оточуючим, а не тільки отримувати, вміти ділитися нею безкорисно, просто так. В цьому і полягає вміння дарувати щастя оточуючим через любов», – говорить вона.

Маргарита Звіринська – героїня Щастя на НародUA. "Щастя – це родинне свято, яке дзвенить сміхом рідних та пахне маминими пирогами, це тиха розмова з батьком, це обійми коханого. І тікати від хвилі на березі моря теж щастя. Саме море в мене асоціюється зі щастям", - каже вона.