Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Квітослава

Квітослава

Христина  Лучишин - героїня Щастя на НародUA. «Щастя – це вeсна у сeрці, коли твоя душа розквітає, цвіте і пахне», - впевнена вона.

Ольга Литарь - героїня рубрики Людина. Її улюблене заняття – це малювання. З дитинства любить цю справу.

Богдана Кунікевич - героїня Щастя на НародUA. «Особисто для мене, щастя - маленькі, щоденні дрібниці, які змушують мене посміхатись і викликають теплі почуття», - говорить вона.

Настя Антонюк - героїня Щастя на НародUA. "З кожним світанком світ починає жити ніби заново, і в ті миті дуже важливо створити навколо себе багато нового щастя - думками, словами й усмішками", - каже вона.

Альбіна Городнічук - героїня Щастя на НародUA. "Особисто для мене слово "щастя" сяє сонячними проміннями і посміхається мені. Я і щастя невід'ємні", - говорить вона.

Наталія Кирилюк - героїня Щастя на НародUA. "Для мене щастя – це гармонія з самим собою, тому що в першу чергу мир має панувати у тебе в серці, а тоді ти несеш цей мир у світ", - каже вона.

Cвітлана Міщук - героїня Щастя на НародUA. "Щастя - це те, чим я живу, моя свобода вибору, мої захоплення, мрії, улюблена робота, люди, досвід", - каже вона.

Анастасія Щигель - героїня Щастя на НародUA. "Щастя – це бачити, чути, відчувати, любити, думати кожен момент свого життя", - говорить вона.

Лариса Мандзюк - героїня Щастя на НародUA. «Щастя - коли колосся житнє в полі, коли ти спостерігаєш захід сонця, коли пташки співають, коли у повітрі чути запах весни та любові», - каже вона.

Дарина Шевченко - героїня Щастя на НародUA. "Для мене слово "щастя" значить знайти себе і бути там, де тебе чекають і люблять", - каже вона.