Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


СТАТТІ АВТОРА
Юлія Кириленко

Юлія Кириленко

Павло Агафонов – герой Щастя на НародUA. «Чим складнішим і важчим був мій шлях, тим щасливішим я стаю», - ділиться думкою юнак.

Олексій Страшко – герой Щастя на НародUA. «Іноді може здатися, що людина ніколи не буває щасливою - навіть отримавши все, через якийсь час нам стає нудно і ми, як то кажуть, шукаємо собі проблем», - ділиться юнак.

Катя Романенко - героїня Щастя на НародUA. "Щастя - це сміх моїх рідних", - просто говорить дівчина.

Героїня Щастя на НародUA - Іра Чир'єва. "Для мене щастя - це гармонія між двома світами - власне зовнішнім і твоїм особистим, внутрішнім простором", - розповідає вона.

Даша Писаренко - героїня Щастя на НародUA. "Щастя - це можливість жити, не задумуючись про те, що частіше за все обмежує нас - гроші, кар'єра, репутація", - роздумує дівчина.

Даша Старушенко – героїня Щастя на НародUA. «Щастя можна знайти в будь-якому віці. За будь-яких обставин ти матимеш щось таке, що даруватиме тобі радість», - говорить вона.

Героїня Щастя на НародUA – Криштопа Віра. «Щастя – це можливість реалізувати себе та допомагати іншим, не давати оточуючим шансу розчаровуватись в цьому житті, поділитися з кимось досвідом, дати пораду, щиро радіти за чиюсь вдачу», - розповідає дівчина.