Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Яна Проценко

Яна Проценко

Затята мандрівниця Дарина Бузовська може навчити всіх радіти без грошей, машини чи нової сукні. Для неї щастя – подорожі автостопом, нові знайомства, і ще багато приводів для того, аби відчути себе задоволеним життям.

П’ятниця, 03 квітень 2015 15:48

Топ-10 місць для прогулянок Черкасами

Не знаєте, куди повести дівчину на побачення чи прогулятись з друзями? Хочете познайомитись із мальовничими Черкасами? Тоді пропонуємо вам список найбільш популярних місць серед жителів Черкас.

Четвер, 26 лютий 2015 10:11

Життя як Макдоналдс

Я люблю будувати різні теорії про людське життя. В моїй голові їм не треба підтверджень і вони існують просто за рахунок віри. Вони очевидні і дуже прості, бо я зовсім не особлива людина, яка здатна створити щось незвичайне чи бачить світ через лінзи своєї унікальності. Кожен з нас - унікальна частинка сірої маси, і в цьому - все чудо. Цим ми різні і схожі одночасно.

Понеділок, 09 лютий 2015 17:01

Чим заробляє черкаський дизайнер?

Є професія будівельника, є лікар, є кухар і вчитель… По суті зрозуміло, чим займаються працівники цих галузей. Але мені завжди було цікаво, куди йти з дипломом дизайнера на руках? Освіта дизайнера набуває все більшої популярності серед студентів. Наприклад, у Київському національному університеті технологій та дизайну на одне місце держзамовлення претендують 8 абітурієнтів. Але що робитиме студент-дизайнер по завершенню навчання? Про це ми вирішили запитати у дизайнерів нашого міста.

Максимович, Метлинський, Костомаров, Лисенко, Франко – всі ці люди займалися збиранням українських народних пісень, їздили по селах і записували усі почуті «перлини» народної творчості. Хто зна, що б вийшло, аби ВОНИ спробували осучаснити й переосмислити народну музику у 21-му столітті. Але цю місію взяли на себе молоді й творчі музиканти з гурту – ДахаБраха. Учасники ДахаБраха вивели українську народну музику на новий рівень і внесли сучасні ноти у традиційні музичні твори.

«Українські військові до кінця не забезпечені теплими речами», – про таку проблему повідомив міністр оборони Степан Полторак в ефірі Першого національного. Люди вже "втомилися" давати кошти на армію... Саме відсутність коштів на зимовий одяг і спровокувала появу акції "Зігрій солдата", у якій вирішили взяти участь і ми.

Активний громадський діяч, байкер, координатор полтавського ресурсного центру, журналіст і завзятий турист Микита Воловод у цій статті не розкаже, як він встигає займатися усім цим... Але, натомість, поділиться із читачами НародUA, що для нього означає «щастя».

Вінниця - це суміш великого міста із присмаком Західноукраїнської старовини. Бруківка чергується з плиткою, плитка - з асфальтом; через одну стоять старовинні будівлі, "совкові" розвалини і нові торговельні центри. Російськомовне населення чергується з українськомовним, а також чути дивний діалект.

Якщо для когось щастя – бути високим, спортивним, мужнім чоловіком, то, можна сказати, Роман Бивзюк уже щаслива людина. Коли він з висоти 2 метрів чує дитячі «ого» у свій бік, це не може не викликати усмішки.

Сьогодні для НародUA про щастя розповідає Яна Іващенко. Вона вірить, що щастя приходить до нас, коли в людині живе Ісус.

«ПочатокПопередня12НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 2