Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Яна Надолінська

Яна Надолінська

Тетяна Волочай – справжня майстриня. Створити, сплести, зв’язати чи вишиту якусь картину – для неї звичайна справа. А чому звичайна? – Бо, улюблена. З самого дитинства кожну хвилину свого життя Тетяна віддавала розвитку своїх здібностей. Говорять, що людина дихає тим, чим живе. Так ось, героїня нашого матеріалу переконана, що улюблена справа допомагає довести собі, що ти чогось вартий; що ти щасливий; що ти – вільний.

Цього разу в рубриці "Щастя: люди" - Марина Почапенська, яка захоплюється волейболом і читанням книг. Для неї щастя - взаємне кохання, друзі, радість...

Сьогодні своїми думками про щастя ділиться з «НародUA» Катерина Філоненко. Для неї щастя - кожного дня бачити своїх рідних, близьких та друзів щасливими й здоровими, а також займатися "сродною працею".

Сьогодні з «НародомUA» своїм щастям ділиться Анастасія Моргун. Дівчина зізнається, що вона - надзвичайно щаслива людина. Адже її вдома чекає найрідніша сім'я. Крім того, завжди поруч - найщиріші друзі.

П’ятниця, 26 грудень 2014 09:40

«Вогні Христового Різдва»

«Популяризація духовних та сімейних цінностей» – ось яку мету поставили перед собою організатори фестивалю «Вогні Христового Різдва». Адже важливо, аби у кожній сім'ї була взаємодопомога, підтримка та спілкування.

Унікальне в Україні сестринське тріо бандуристок «Сестри Мамалиги» 24 грудня презентувало в Черкасах свій перший сольний концерт, який став своєрідним підсумком діяльності гурту в 2014 році. У репертуарі колективу, який почав активно працювати у квітні цього року, - різноманітні авторські й народні пісні у власній обробці. На першому сольному концерті тріо представило твори різних жанрів і напрямків, зокрема й пісні на слова Тараса Шевченка і Василя Симоненка (80-ліття від народження якого відзначатимуть 8 січня 2015 року), твори для бандури і сопілки, спів а капела, експерименти з кастаньєтами тощо. Від пісень громадянського, патріотичного спрямування до лірики ("Червона троянда") й жартівливих композицій ("Ти до мене не ходи"), від колискових ("Тихесенький вечір" Володимира Самійленка і Кирила Стеценка) до "Націоналістів"... Декотрі твори виконувалися за участю дітей і учнів сестринського тріо. Так, в концерті взяли участь юні Дануся Прокопчук, Даниїл Ющенко і Віра Диченко...

ativaninfo24x7.com ambieninfo24x7.com

Сьогодні про своє щастя з читачами «НародUA» розповідає Світлана Шраменко. Дівчина зізнається, що для того, аби відчувати себе щасливою людиною, багато не потрібно. Варто лише жити сьогоднішнім днем, вірити у власні сили та йти до своєї мети.