Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Ірина Виртосу

Ірина Виртосу

 

9 лютого відбулася прем'єра українського кіноальманаху «Закохані в Київ».

На тлі Євромайданних буднів хочеться на мить забутись від тривоги, невизначенності і потоку сумних новин.

Заплющую очі, і сниться мені...

Субота, 01 червень 2013 11:12

Кольорові штани

...Вечір вкривав ковдрою будинки, вулиці, машини, дерева. Малята, позіхаючи, вкладалися в ліжко. Хіба що в одному будинку гомінка малеча все ніяк не хотіла спати. Звикли на ніч казки слухати.

Що ви чули про розстріл страйкуючих нафтовиків у Казахстані? У грудні 2011 року в містечку Жанаозені від куль силовиків загинуло 17 робітників та понад сотню отримали поранення і пропали безвісти. Ще не скоро в цій справі розставлять всі крапки над «і». Однак суд над нафтовиками та опозиціонерами, які підтримували страйк робітників, уже завершився.

Четвер, 15 листопад 2012 08:33

Нове слово: какао-блюз

Ми звикли, що якщо в медіа з’являється інформація про якийсь заклад або новий продукт – це неодмінно реклама. Все одно медійники – хто боязко, хто хитро – у статтях згадують назви компаній, брендів, адрес. Журналістів запрошують на прес-сніданки, фуршети, їх розважають і дарують подарунки, щоб вони бодай словом обмовились про організаторів. Зазвичай редактор незворушно викреслює «подяки благодійникам»…  А як бути тоді, коли я побувала на відкритті кафе і мені сподобалось? Я не писатиму про подію, розмірковуючи чи це по-журналістські етично? Я просто вам розповім три історії так, як поділилася б своїми думками з подругою.

П’ятниця, 05 жовтень 2012 17:37

Чи почує держава рУПОр прав людини?

24 жовтня Україна звітуватиме перед країнами-учасницями ООН про стан прав людини. Це не суд, на якому українська держава виправдовуватиметься за порушені права. Однак цей міждержавний діалог спонукатиме Україну побачити проблеми у сфері прав людини, почути громадянське суспільство і почати виконувати зобов'язань перед жителями країни, ООН і врешті перед собою...

Наприкінці жовтня 2012 року Україна звітуватиме перед ООН про ситуацію з правами людини в рамках Універсального періодичного огляду (УПО). Уряд та правозахисники підготували власні версії подій. Наразі проводиться масштабне опитування - що думають про стан прав людини в Україні пересічні жителі нашої держави. Щоб з'ясувати це, громадські організації за підтримки ПРООН проводять всеукраїнську кампанію "Права людини в Україні: твій голос важливий". В рамках кампанії українцям пропонуватимуть відповісти на 13 запитань з різних аспектів дотримання прав людини. Наприклад: чи є український Омбудсман незалежним? чи можна ефективно оскаржити незаконні дії працівників міліції?

Джозеф Сивенький. Американський фотограф з українським прізвищем – світовим ім'ям. Автор робіт для видань The New York Times, The New York Times Magazine, Conde Nast Portfolio, GQ, Time, Newsweek, The New Yorker. «Тінь» для сімей, які потрапляють у фокус його плівкового фотоапарату. Непомітна тінь для сім'ї – велике світло для суспільства. У його фотографіях – життєві історії ВІЛ-інфікованих, хворих на туберкульоз, перехожих війни, солдатів...

Вівторок, 12 червень 2012 10:46

Євро-2012: Харків - Донецьк

Я - в епіцентрі Євро-2012. Разом із Донецьком та Харковом.

Захистити британський диплом чи отримати освіту в США – хіба тільки шлях, як модно сьогодні казати, дітей-мажорів? На навчання за кордоном потрібні гроші. Безумовно. Однак, спілкуючись з випускниками Оксфорду, Лондонської школи економіки (LSE) чи Університету мистецтв Лондона (University of the Arts London), розумію, що гроші – далеко не вирішальний фактор. НародUA запускає нову освітню рубрику «Освіта за кордоном».

«ПочатокПопередня12345НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 5