Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Діана Браславська

Діана Браславська

Середа, 08 травень 2013 07:48

Випробування Карпатами

Страждати, боятися і добре себе поводити, щоб уникнути покарання, - це люди вміють і без сторонньої допомоги. А ось радіти й нічого не боятися – найскладніше. Саме цьому потрібно навчатися.

Четвер, 19 липень 2012 09:16

Підкорення Карпат

У сусіда трава завжди зеленіша – до такої думки ми всі звикли ще з дитинства. І тому вибір, де відпочити влітку, переважно припадає на користь інших країн. Нещодавно одна моя гарна знайома повернулась з Єгипту, а зараз збирається на Кіпр, бо в Україні «нє на што пасматрєть». Вирішивши «наслідувати» її приклад, я вирушила… у Карпати.

Понеділок, 18 червень 2012 13:40

У Черкасах провели рок-фестиваль

Упродовж вихідних на фестивалі «SоundЧе» у літньому театрі парку «Ювілейний» для черкащан виступали 22 рок-гурти.

Сьогодні на стадіоні Водної станції відбувся футбольний чемпіонат «ЄвроЧе – 2012».

У 2012 році в Україні стартував новий проект Євросоюзу – «Розвиток мережі правової підтримки у сфері ВІЛ/СНІД», який працюватиме протягом двох років в усіх областях України та АР Крим. Його мета - покращити життя людей, які живуть з ВІЛ, захищаючи їхнє право на отримання якісних послуг з профілактики та лікування. Також в рамках проекту передбачається надавати їм безкоштовну юридичну підтримку. Однак в Черкасах уже досить давно працює організація «Від серця до серця», яка допомагає ВІЛ позитивним людям.

«У нас тут своє Євро!». Під таким гаслом уже цієї суботи, 16 червня,  о 10 годині на стадіоні Водної станції відбудеться Чемпіонат з футболу «ЄВРО ЧЕ-2012». Учасниками гри будуть команди черкаських рокерів, журналістів, «богеми» та партнерів фесту (футбольної команди «Урожай» з міста Корсунь-Шевченківський).

Середа, 13 червень 2012 08:13

Мотоцикли і стереотипи

Нещодавно, перемикаючи канали, натрапила на цікавий відеосюжет про жителів Китаю, в яких основним транспортним засобом є двохколісні. Провівши паралелі з Україною, зрозуміла, що в більшості випадків на думку жителів сильно впливають стереотипи.

Черкащани вирішили відродити рок-традиції. 16-17 червня у літньому театрі парку «Ювілейний» відбудеться фестиваль «SOUNDЧЕ». Захід триватиме два дні і завершиться в неділю пізно вночі. Тож приходьте слухати звуки нашого міста!

У Черкасах продовжується вже традиційний, четвертий, фестиваль дерев'яних скульптур "Древляндія". 9 червня він повинен був завершитися. Однак його закриття відкладається на тиждень. Як з'ясувалося, не всі учасники фестивалю завершили роботу. До того ж, ще не готові механічні конструкції, які виготовляються на заводі "Темп".

П’ятниця, 08 червень 2012 14:33

Кінний спорт – це сила

У сучасному світі коні та все, що пов'язано з ними, вже сприймається як певна екзотика. Це звучить парадоксально, якщо пригадати, що лише кілька століть тому, та й донедавна, ці тварини були незамінними помічниками людей. А потужність сучасних автомобілів ще й досі вимірюється  в «кінських силах». Людство так довго існувало пліч-о-пліч з кіньми і так багато чим їм зобов'язане, що навіть сьогодні, коли машини повністю витіснили коней з нашого звичного життя, ми продовжуємо їх обожнювати. Доказом є непереборне бажання, з яким жителі великих міст все більше та більше захоплюються кінним спортом. Черкаси – не виняток.

«ПочатокПопередня123НаступнаКінець»
Сторінка 3 з 3