Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Діана Браславська

Діана Браславська

Знайти свою дорогу, віднайти своє призначення – у цьому все для людини. Для неї це значить стати самою собою… “Півроку я викладала англійську мову в університеті і єдине, що бачила кожного дня – студенти, книги, контрольні, постійні перевірки. Не знаю коли саме я вирішила покласти цьому край, однак зараз я цілком задоволена своїм життям. Маю змогу мандрувати по світу, маю кохану людину та роботу, яку я люблю”, - розповідає Анна Попова.

Понеділок, 17 березень 2014 07:28

А за вікном майже весна…

У країні діється щось неймовірне. Здається, лише відцуралися Януковича і його “кравасісьного” уряду і все б мало бути позаду. Як, ні. Путін не зміг змиритися з втратою свого вірного побратима і вирішив помститися загарбанням земель…

Cьогодні у Черкасах завершилася весільна виставка “Wedding show 2014”, яка проходила два дні у приміщенні Черкаської обласної філармонії. У цьому році виставка зібрала безліч охочих, серед яких були і молоді парі і просто зацікавлені черкащани.

П’ятниця, 14 березень 2014 15:02

Сашко Муренко - кавоман

Сашко Муренко, 28-річний житель міста Черкаси, батько двох дітей, знайшов своє хобі у…. каві. “Кава – це такий напій, який завжди повинен бути готовий. Якщо ти очікуєш каву, значить вона або ще не готова, або вже псується. Кава, на відміну від чаю, який можна заварювати навіть тричі, вимагає чесного, щирого відношення “зараз, або вже не треба”, - каже Сашко. Чай – це процес, тоді як кава – це момент та процес.

П’ятниця, 06 грудень 2013 10:46

Яке воно – щастя?

А яке воно – щастя? Якого кольору чи форми? Чи існує взагалі? І куди воно відходить, коли в душу закрадається сум? Тисячі років люди шукали відповіді на ці питання, проходили цілі епохи, і люди не знаходили розв'язки. Механізоване ХХІ століття позбавило нас справжнього, чистого мислення. І так важко віднайти своє справжнє щастя.

Коли стверджують, що українські дівчата найгарніші у світі, то забувають додавати, що вони ще й найспортивніші. Безперечним доказом цього є Наталка Шуляковська. Вона чарівна, має модельну зовнішність, зріст - 183 см, постійно доглядає за собою і завжди пам’ятає, що життя – це рух. Саме тому з 15 років дівчина почала активно займатися спортом.

Понеділок, 02 грудень 2013 17:21

Борітеся – поборете!

Чорна п'ятниця, кривава субота і революційна неділя. Саме такими запам'ятає минулі вихідні історія. Після непідписання угоди у Вільнюсі та силового розгону Євромайдану, народ повстав по-справжньому. Близько 350 тисяч українців з різних куточків країни приїхали до Києва для участі в мирній ході опозиції, що закликає до відставки уряду Януковича й до нових виборів. Сотні з них отримали поранення, коли поліція почала застосовувати сльозогінний газ і кийки для розгону протестувальників, які намагалися штурмувати президентську адміністрацію за допомогою бульдозера...

Понеділок, 02 грудень 2013 08:06

Константа і змінна

Розумний дядько Антон Чехов одного разу сказав: «Якщо вам немає про що писати, то пишіть про це». І дядько не помилився. Час від часу у кожного настає такий період чи то стадія, коли ти сидиш у ступорі і не знаєш, що писати. А писати ж так хочеться, що хоч вовком вий! І ось ти сидиш з відкритим вордівським документом чи розгорнутим зошитом і заглядаєш туди, дивишся на нього, як баран на нові ворота. А нічого так і не відбувається. Що ж тут поробиш...

Понеділок, 25 листопад 2013 08:57

Carpe diem!

Cьогодні вкотре переконалась, що ніколи не пізно зупинитися та запитати себе: справою я займаюся чи дрібницями? Кожного ранку ми прокидаємось, кудись поспішаємо, не встигаємо поснідати, наздоганяємо автобус, лаємо все та всіх на світі, нудьгуємо на роботі, повертаємось додому, щоб знати, що завтра знову все почнеться cпочатку.

Четвер, 08 серпень 2013 08:18

Там, де нас немає

Там добре, де нас немає, в минулому нас немає і воно здається чудовим... Це був звичайний табір, на 80-90 осіб, серед яких ти вісім людей знав точно, п'ятьох бачив колись зі спини і у трьох був на сторінці Вконтакті. Ми приїхали холодним Кримським ранком, автобус висадив нас за окраїною Бахчисараю.