Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Анна Тарасова

Анна Тарасова

 

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив головам облдержадміністрацій вжити заходів, щоб своєчасно профінансувати видатки з виплати зарплати працівникам бюджетних установ. Зокрема, головам ОДА доручено вжити заходів щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів та посилити роботу з дотримання жорсткої економії бюджетних коштів. Таким чином бюджетники зможуть вчасно отримати зарплату.

Через технічні причини сьогодні вранці упродовж кількох годин не працювала веб-камера, що веде трансляцію в мережу Інтернет із залу засідань Черкаського міськвиконкому.

У Черкаському міськвиконкомі не змогли підтвердити інформацію, нещодавно оприлюднену у ЗМІ, про відновлення будівництва торговельного центру за драматичним театром. Як зазначив головний архітектор Черкас Микола Упир, він не володіє конкретною інформацією про строки відновлення цього будівництва.

Реконструкція палацу культури «Дружби народів» та площі імені Богдана Хмельницького затягується до осені.

Черкасців долучають до індійської культури. Днями черкаський міський центр «Сахаджа Йога» організував у приміщенні обласного художнього музею презентацію «Індійська вітальня». У рамках цієї «вітальні» послідовники індійської культури у Черкасах провели для усіх охочих ознайомлювальну презентацію, розповівши про традиції цієї азійської країни.

П’ятниця, 06 квітень 2012 09:46

Побачення з «долею»

Хочете знати свою долю? Ну хоча б трішечки? Добряче подумайте перед тим, як сказати «так». Бо така містична та урочиста процедура, як знайомство зі своїм майбутнім, легко може перетворитися у комедію. Саме так сталося у мене.

Сьогодні п'ятеро титулованих спортсменів, членів збірної України з хортингу провели перший зірковий майстер-клас для учнів ЗОШ № 30 міста Черкаси. Упродовж навчального дня основи хортингу вивчали п'ятикласники, восьмикласники та десятикласники. Провідні спортсмени, курсанти та студенти Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Дмитро Пирогов, Ігор Гальчук, Вадим Антонян, Сергій Шуба та Юрій Побережний спочатку провели для хлопців та дівчат загальну розминку, після чого продемонстрували їм основні бойові елементи – удари, захвати та кидки.

«ПочатокПопередня123НаступнаКінець»
Сторінка 3 з 3