Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Анна Тарасова

Анна Тарасова

 

Розвінчати міф про непорядних хасидів, які щороку з'їжджаються до Умані святкувати Рош-га-Шана спробував на семінарі 24 травня в Черкасах член правління Української асоціації моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів Володимир Батчаєв.

Сьогодні у Черкасах Голова Правління Української Гельсінської спілки з прав людини Євген Захаров представив журналістам результати моніторингу злочинів, скоєних на ґрунті ненависті. Було досліджено 17 регіонів України. Моніторинг тривав із квітня 2011 року до квітня 2012 року. Результати засвідчили зростання кількості злочинів на ґрунті етнічної, расової та іншої ненависті. Причому, як стверджують правозахисники, міліція вперто не помічає цього факту.

Представники ромської національності на Черкащині зазнають необґрунтованих утисків від міліції. Про непоодинокі випадки утисків ромів з боку правоохоронців Черкащини розповіла сьогодні на семінарі «Злочини на ґрунті ненависті в Україні: 2011-2012 роки» юрист громадської організації «Аме рома» Олена Фюдр.

Перший черкаський дівчачий велопарад зібрав близько півсотні красунь на роверах. Дівчата вбралися по-святковому: яскраві спіднички, сукні, м'які іграшки, квіти, гумові кульки та кольорові стрічечки на велосипедах. Підтримати дебютний дівчачий велопарад приїхало і чимало хлопців. Невеликою колоною у супроводі автомобілю ДАІ дівчата проїхалися центральною вулицею міста від площі Богдана Хмельницького. Фінішували у Долині троянд, де влаштували фотосесію.

З 8 червня у Черкасах стартує унікальний соціальний проект «Дорожче за кубок», у рамках якого усі охочі черкасці зможуть переглянути матчі Євро-2012 на великому екрані просто неба, а також взяти участь у різних іграх, акціях та майстер-класах. Організовує проект регіональне представництво Всеукраїнського альянсу сприяння проведенню Чемпіонату Європи з футболу в Україні.

Готель «Черкаси» продали сьогодні з аукціону за 14 млн 149 тисяч 80 гривень. Стартова ціна готелю сягала 12,8 млн грн. Таким чином учасники аукціону, а їх було лише двоє, зробили тільки один крок. Новим власником центрального готелю міста стало ТОВ «Рейкартз і партнери. Україна». Це – одна із найбільших готельних мереж в Україні, яка об'єднує трьох- та чотирьохзіркові готелі у найбільших містах України – Львові, Києві, Одесі, Харкові тощо.

18 травня у Черкасах відбудуться урочисті заходи з нагоди відкриття річкової навігації.

Сьогодні під час ранкової наради у міськвиконкомі чиновники висловили претензії до працівників мас-медіа через висвітлення теми святкування Дня Перемоги в Черкасах.

Кілька місяців професор Університету Блаффтон (штат Огайо, США) Перрі Буш (Dr. Perry Bush) викладає українським студентам історію Америки. В Україну він приїхав завдяки програмі Фулбрайта (академічний обмін вченими України та США). Цього року цій програмі виповниться 20 років, і за цей час 800 українських вчених відвідали США, а 400 науковців із Америки побували в Україні.

Середа, 02 травень 2012 20:02

Вітрильна регата в Черкасах

У Черкасах стартував перший Чемпіонат світу з гонок на розбірних та надувних вітрильних суднах. До нашого міста з'їхалися 200 найкращих спортсменів з усієї України та багатьох регіонів Росії.