Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Анна Якутенко

Анна Якутенко

«Відчуваєш, що інші тебе не приймають. Люди починають відштовхувати усім своїм виглядом, діями, емоціями... Я просто не говорю свій діагноз там, де цього можна уникнути. Від близьких людей я нічого не приховую, вони поінформовані й знають, що для них загрози нема. Але не вистачає поінформованості в суспільстві, особливо у школах і дитячих садках. Бо часто, коли дізнаються, що хтось з батьків дитини мають ВІЛ, таку дитину починають принижувати», - розповідає Георгій (ім'я змінено – авт.), який має ВІЛ-позитивний статус. Георгій має сім'ю: здорову дружину й маленького синочка. Однак щодня йому доводиться «боротися» із стереотипним до себе ставлення через власний діагноз.

Неділя, 09 березень 2014 09:30

Порозуміння через Театр

Порозуміння. Здавалося б, така проста річ, яка зараз життєво необхідна Україні. У момент, коли країна намагається примирити різні групи й навіть регіони, необхідні нові форми для спілкування.

Ініціатива «Театр для діалогу», яку започаткували українські активісти, покликана через мову театру говорити сміливо про ті проблеми, із якими ми живемо понад три місяці. Ще до кривавих подій на Майдані відбулася серія тренінгів за методикою Театру Пригнічених у п’яти містах України – Києві, Львові, Донецьку, Чернігові й Чернівцях.

На Євромайдані майорять плакати із гучними гаслами про те, що злочини проти людства не мають терміну давності і відповідальність за них настає навіть якщо людина діє за наказом. «"Беркут" здійснює злочини проти людства», - в один голос заявляють «кухонні експерти» та визнані адвокати і правозахисники.