Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


СТАТТІ АВТОРА
Анастасія Гавронська

Анастасія Гавронська

Ангеліна Нагорняк - героїня Щастя на Народ UA. "Щастя завжди є навколо нас і воно набагато ближче, ніж ми думаємо", - каже вона.

Марта Мохонь - героїня Щастя на Народ UA. "Щастя - це коли ти прокидаєшся і нічого не хочеш змінити в своєму житті", - вважає вона.

Марія Концевич - героїня Щастя на Народ UA. "Я вважаю, що ніколи не зможу сказати чесно: "Зараз я щаслива", - каже вона.

Рина Букреєва - героїня Щастя на Народ UA. "Щастя – це коли ти сидиш вдома і отримуєш повідомлення від подруги: "Гайда у Львів!", - говорить вона.

Героїня Щастя на Народ UA - Юлія Кучанська. "Я так рада, що у світі є такі особистості, які вміють піднімати настрій і яких хочеться бачити знову і знову, навіть якщо ви не родичі і не друзі. Такою людиною був наш колишній викладач", - каже вона.

Кароліна Дучкова - героїня Щастя на порталі Народ UA. "Ти щасливий, коли розумієш, що можеш сам будувати своє життя", - впевнена вона.

Олена Водошняк - героїня Щастя на Народ UA. "Щастя – це коли у мене виходить робити щось нове", - каже вона.

Юлія Мельникова - героїня Щастя на Народ UA. "Хочеться мати власний куточок у цьому світі, займатися тим, до чого лежить серце і бути оточеним людьми, які тебе люблять і підтримують", - каже вона.

Олександр Левченко - герой Щастя на Народ UA. "Щастя – це знайти гармонію і навчитися жити з правдою життя", - каже він.

Порція Щастя - від Анни Саєнко. "Щастя - це впевненість у тому, що все буде добре", - говорить вона.