Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


СТАТТІ АВТОРА
Алла Плахтій

Алла Плахтій

Я говорю те, що думаю, але думаю, що говорю.

Євген  Карякiн – п'ятиразовий чемпіон України зі спортивних бальних танців, суперфіналіст проекту «Танцюють всі-2» та «Танцюють всі! Повернення героїв», учасник шоу «Танці з зірками», сьогодні – герой Народ UA, розповідає  про світло у своїй  душі – про щастя...

Дивно, як легко відмовляєшся від того, з чим ще вчора, здавалось би, неможливо розлучитися.

Еріх Марія Ремарк

У нашій сонячній рубриці ЩАСТЯ: ЛЮДИ Тетяна Абсалямова – дівчина, яка переконана, що щасливим бути потрібно в теперішню мить. Щастя – у кожній хвилині життя...  

На думку нашої героїні Альони Озерової, щастя – це чаша радісних емоцій, що знаходиться у нашому серці. Сьогодні Альона запевняє, що омріяним щастям для усіх українців є мир і гармонія на нашій землі!

 Маленькій Вікусі Волошко поставили страшний діагноз: об'ємне новоутворення правої нирки, метастази в легені. Пухлина займала всю черевну порожнину, підперла печінку, шлунок та селезінку. З таким діагнозом чекати не було часу. Родині потрібно було терміново приймати рішення.

Сьогодні для Народ UA розповідає про своє щастя Таня Турчин. Для Тетяни щастя у тому, аби пізнавати щось нове, творити щось нове і реалізовувати свою творчість.

У рубриці "ЩАСТЯ: ЛЮДИ" ділиться своїми роздумами про щастя Інна Дем'яненко. Коли тебе чекають, коли близькі усміхаються, коли в країні мир – це і є щастя!

25 Черв 2014

Чистота

Чисто – це не лише, коли прибрано. Чисто – коли не смітять. Чистими можуть бути дім, одяг, стосунки, душа... Чистота – це стиль життя, це постійний розвиток і відбір: корисного та не дуже корисного для твого існування.

Сьогодні у нашій рубриці "ЩАСТЯ: ЛЮДИ" Дана Наріжна розповідає про те, як відчувати себе комфортно і зробити своє життя щасливим. Дана вважає, що, перш за все, потрібно мати бажання і точно визначитись із життєвими цілями, докласти сил, наполегливості, а головне – кожного дня радіти!

Для нашої героїні Тетяни Сабадин щастя – це коли родина може зібратися разом і не загрожує ніяка небезпека. Справді, раніше ми недооцінювали мир у сім'ї, мир у стосунках із друзями, мир у нашій країні... Відтепер мир на нашій землі і безпека наших рідних – найголовніше.