Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


СТАТТІ АВТОРА
Алла Плахтій

Алла Плахтій

Я говорю те, що думаю, але думаю, що говорю.

Про те, що від наших думок залежить наше життя, розповідає для Народ UA сьогодні Ірина Шляхова. Іра вважає, якби песимісти не зневірювалися, а навпаки - сприймали перешкоди як виклик, то стали б нарешті щасливими.

Наталія Гузій запевняє Народ UA, що щастя - це виходити зі своєї «зони комфорту» та відкривати в собі щось нове...

Коли частенько запитуєш у людей про щастя, мимоволі і сам починаєш жити на цій хвилі. На хвилі роздумів про щастя, рецептів щастя, філософії щастя... І кожного разу сам себе запитуєш: «А я щасливий?». Цікаво, що відповіді на безліч питань у своїй голові приходять від самих неочікуваних ситуацій, людей, предметів...

Олена Кравченко за освітою – журналіст, багато пише; вишиває; любить хороші книги. Вважає, що читати казочки й "Безкінечну історію" у 20 років – це нормально, ну і хай живуть коти, бо то – наше все!

Рецепт свого щастя відкриває для НародUA Дмитро Надолінський: стати добрішими, робити те, що подобається і позбавитися будь-яких страхів.

Світ – мінливий і стабільний, десь спекотний і десь морозний, прекрасний і по-своєму жорстокий, але для кожного світ різний. Переглядаючи свої фотороботи, які появилися на світ у різні роки, але в одну пору – літню, я зрозуміла, що хоча й люди змінюються, але завжди залишається щось, що матиме незмінний сенс, завжди!

Про тепло у душі, легкість, сміх і перемоги над собою, які змушують визнати, що ти – щасливий, розповідає для Народ UA Валентина Лозова. На думку Валентини, будь-які труднощі в житті, які ми повинні подолати, – роблять людину кращою і сильнішою для майбутніх досягнень.

Героїня постійної рубрики Народ UA «ЩАСТЯ: ЛЮДИ» Яна Федоровська вбачає щастя у речах, які завжди з нами – це природа, родина і коханий. Нічого немає важливішого!

Герой Народ UA – Денис Нечипоренко – успішний спортсмен. Денис вважає себе щасливим, адже кожного дня відчуває радість як від повсякденних дрібничок, так і великих перемог.

Чудово та нетрадиційно сьогодні для Народ UA розповіла про ЩАСТЯ Світлана Олешко. Про те, яким ЩАСТЯ буває різним, де його знайти, як ним жити...