Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


СТАТТІ АВТОРА
Алла Плахтій

Алла Плахтій

Я говорю те, що думаю, але думаю, що говорю.

Для НародUA сьогодні відкриває куточок своєї душі, де живе щастя, Юлія Борисенко. На думку Юлії, щастя – коли переглядаєш старі фотографії і згадуєш приємні моменти життя, а ще щастя – це створювати спогади, які залишаються на фотокартках.

«... Для того, аби забути людину, кращого часу ніж літо не придумаєш!» - говорив Джеффрі Євгенідіс. Вважаю, кращої пори, ніж літо - для відвертості і справжніх друзів - точно ще ніхто не знайшов!

Вікторія Заїченко обожнює доглядати за кактусами та читати хороші книги. Дівчина запевняє Народ UA, що щастя – це чути українську мову на далеких від Батьківщини горизонтах.

Цього разу про своє відчуття-розуміння щастя розповідає Діана Кметюк. Вона любить співати, читати і подорожувати. Своє щастя вона знайшла в Богові.

«Світ — це книжка, і той, хто не подорожує, читає лише одну її сторінку», — так колись говорив Св. Августин. Людське щастя знаходиться на всіх сторінках книги, тому потрібно її постійно читати, аби завжди почуватися щасливим. Сьогодні наша героїня Вікторія Кріль розповідає про те, як можна стати щасливим, відкриваючи для себе світ.

Розкриває свій секрет щастя для НародUA Вікторія Черемис. Дівчина вважає, що щастя у тому, аби не залежати від обставин. Не завжди все буде добре, але почувати себе щасливим можна завжди!

Коли неможливо конкретизувати щастя, це означає, що людина по-справжньому дорожить своїм життям. Життям у всіх його проявах. Марія Соломаха запевняє НародUA: усе, що для тебе важливо - це щастя.

Щастя розкривається у всьому, чим займається людина і у всіх, хто її оточує. У цьому запевняє НародUA Михайло Суддя. Щастя не можна купити, його можна лише створити. Самому. Починати потрібно з власного серця.

26 Лип 2014

Цвях

Одного ранку ти прокидаєшся. Встаєш. Розумієш – щось не так. Але не розумієш що. Якщо забрати часточку «не», то стане все «так». Та чи варто щось прибирати, змінювати? Можливо, все так, як має бути, із частками чи без них.

Сьогодні молодий фотограф Дмитро Шарий розповідає НародUA про те, що наше життя - це подорож, тому щастя - це насолоджуватися цією подорожжю разом із близькими.